2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا بدون که راجب ثبت نام هست؟الان میتونی؟

دانشگاه میخوای بری؟

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2728
میخوام بدونم رشته ای که من میخوام قبول میشم یانه؟

آره قبول میشی

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2740
راجع همون کی هست همکاره؟ دوسته؟ آشنای قدیمیه؟ همکلاسیه چیه یکم راجعش بگو نمیدونم چرا هیچی حس نمی ...

سلام عزیزم میتونی بگی من انشا الله چه موقع برام خواستگار میاد و به امید خدا ازدواج میکنم با چه جور فردی 

🌹🌹🌹منتظر ظهور مهدی صاحب الزمان هستم و به نگاه و یاری صاحب زمان دلبسته ام :خواهرای گلم برای سلامتی امام زمان و ا ن شا ءالله حاجت روایی همه ی بنده های پروردگار یک صلوات بفرستید 🌹🌹🌹
سلام عزیزم میتونی بگی من انشا الله چه موقع برام خواستگار میاد و به امید خدا ازدواج میکنم با چه جور ف ...

سلام

چندسالته عزیزم

سلام چندسالته عزیزم

تازه رفتم توی 22 سالگی، 21 سال پرم هست 

🌹🌹🌹منتظر ظهور مهدی صاحب الزمان هستم و به نگاه و یاری صاحب زمان دلبسته ام :خواهرای گلم برای سلامتی امام زمان و ا ن شا ءالله حاجت روایی همه ی بنده های پروردگار یک صلوات بفرستید 🌹🌹🌹
تازه رفتم توی 22 سالگی، 21 سال پرم هست 

حس میکنم ۲۵ یا ۲۶ سالگی ازدواج میکنی

حس میکنم ۲۵ یا ۲۶ سالگی ازدواج میکنی

با چه جور شخصی شغلش چیه

2706