2737
2739
حس میکنم ۲۵ یا ۲۶ سالگی ازدواج میکنی

عزیزم شما فقط با حس ششم میگی یا کارت میکشی؟ 

🌹🌹🌹منتظر ظهور مهدی صاحب الزمان هستم و به نگاه و یاری صاحب زمان دلبسته ام :خواهرای گلم برای سلامتی امام زمان و ا ن شا ءالله حاجت روایی همه ی بنده های پروردگار یک صلوات بفرستید 🌹🌹🌹

بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟ رفتارخونواش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری میشه؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با چه جور شخصی شغلش چیه

آیا توی رشته ای که درس میخونم انشا الله کار گیرم میاد؟؟؟ 

🌹🌹🌹منتظر ظهور مهدی صاحب الزمان هستم و به نگاه و یاری صاحب زمان دلبسته ام :خواهرای گلم برای سلامتی امام زمان و ا ن شا ءالله حاجت روایی همه ی بنده های پروردگار یک صلوات بفرستید 🌹🌹🌹
چی؟؟؟؟؟

عزیز دلم منظورم اینه که چیزهایی که  لطف میکنی فقط با حس ششم میگی یا با ورق و این چیزها فال میگیری منظورم اینه؟؟؟ 

ممنون عزیزم انشا الله که هرچی خدا بخواد همون میشه، عزیزم میتونی بگی شغل همسرم انشا الله چیه؟؟؟ 

عزیز دلم منظورم اینه که چیزهایی که  لطف میکنی فقط با حس ششم میگی یا با ورق و این چیزها فال میگی ...

آها نه

حس ششمه فقط

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2740
ممنون عزیزم انشا الله که هرچی خدا بخواد همون میشه، عزیزم میتونی بگی شغل همسرم انشا الله چیه؟؟؟ 

نمیدونم عزیزم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
آها نه حس ششمه فقط

عزیزم میتونی بگی انشا الله شغل همسرم چیه وبه امید خدا چه موقع برام خواستگار میاد؟؟؟