2733
2739
قران زیاد میخونم ولی خب بعضی وقتاهم نه..مرسی عزیزم

قربونت⁦♥️⁩

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرآن زیاد بخون هر چ ب خدا نزدیکتر بشی ازت دورتر میشن جن کافر همیشه خودشو ب انسان نشون میده جن مسل ...

میشه یه سوال ازت بپرسم عزیزم؟یکم کنجکاوم😁چطور فهمیدی که حس ششم داری و اینکه داشتن این حس خوبه یانه؟

2731
میشه یه سوال ازت بپرسم عزیزم؟یکم کنجکاوم😁چطور فهمیدی که حس ششم داری و اینکه داشتن این حس خوبه یانه؟

البته اگر دوس داری جواب بده فقط محض کنجکاوی پرسیدم و اینکه دوس داشتم بدونم چه حسی داره اینکه حس ششمت قوی باشه

همیشه ی چیزایی رو زودتر از دیگران میفهمم

حالا حرف باشه

فیلم باشه

اتفاق خاصی باشه

مخصوصا خیانت شوهرم با اینکه خیلی حواسش جمع بود رو حس کردم.

بنظرم خوبه انگار ادم یه قدم از بقیه جلوتره.

گاهی ی چیزایی ب دلم میفته .

حس ششم نشونه ی هوش آدمه، کسایی ک حس ششم دارن از کسایی ک ندارن باهوشترن.

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
من الان ترسیدم دیگه کلا خوابم نمیبره😂😂

والا منم🤣🤣

بهش فکر نکن

یعنی ذهنتو مشغول چیز دیگه کن

مثلا ب اون جایی ک فردا میخوای بری و پرسیدی میشه یا نمیشه

بهش فکر کن چجوری بری،چی بپوشی، چی بگی و...

2740
البته اگر دوس داری جواب بده فقط محض کنجکاوی پرسیدم و اینکه دوس داشتم بدونم چه حسی داره اینکه حس ششمت ...

خوبه بنظرم.

ای وای جداشدید؟ همیشه موفق و سلامت باشی عزیزم

نه بابا

آدمش کرذم🤣🤣

البته انشالله خدا آدمش کنه

و مواظبش باشه تا دیگه سمت خیانت نره

والا منم🤣🤣 بهش فکر نکن یعنی ذهنتو مشغول چیز دیگه کن مثلا ب اون جایی ک فردا میخوای بری و پرسیدی ...

اره حتما😂شما میتونی حس کنی که من کجا میخوام برم یا اصلا واسه چی میرم؟

اره حتما😂شما میتونی حس کنی که من کجا میخوام برم یا اصلا واسه چی میرم؟

نه نمیتونم.

میدونی باید یه چیزایی بدونم حداقل تا بتونم بقیه شو حس کنم.

ایول😂 ان شاءالله که سلامت و خوشبخت باشی

ممنون عزیزم

انشالله تو هم همینطور