2737
2734
نه خواهش میکنم اشکالی نداره یه اقا هست که چندوقته مدام توی خواب میبینمش و کمکم میکنه که به یه دختر ...

چ جالب

پس بخاطر همین بود چیزی حس نمیکردم.

تو خواب بهت کمک میکرد ک به یه دختر تو همون خوابت کمک کنی یا به یه دختر در بیداری؟

مطمئنی همون ک تو خواب میدیدی تو بیداری هم همون بود یا شبیهش بود؟

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی به من بگی من الان فکرم درگیر چه چیزی هست و مشکلم چیه؟

شما درگیر یه مساله فکری هستی که یه مدته آزارت میده سفر در پیش داری اما از ترس کرونا نمیری فکرت درگیر اینه که چرا اینقدر درگیری فکری داری اما نگران نباش درگیری فکری همه دارن مگه تو تنها هستی؟ پاشو خودتو جمع کن

من حس ششمم حرف نداره رد خورد نداره امتحان کن تا از تعجب رو سرت سه تا شاخ در بیاد

من فردا کجا میرم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2731
چ جالب پس بخاطر همین بود چیزی حس نمیکردم. تو خواب بهت کمک میکرد ک به یه دختر تو همون خوابت کمک کنی ...

من توی خواب به دختره کمک میکردم ولی توی خواب خیلی اتفاقات بد برام میفتاد و اون کمکم میکرد

نه مطمئنم خودش بود حتی ماشینش هم همون بود که توی خواب دیده بودم یه روز هم دقیقا همون پیرهنی رو پوشیده بود که توی خوابم تنش بود و اینکه دوستامم چندبار دیدنش..ولی نمیدونم چرا هیچوقت جلو نمیومد فقط میخواست یه کاری کنه که من ببینمش

من توی خواب به دختره کمک میکردم ولی توی خواب خیلی اتفاقات بد برام میفتاد و اون کمکم میکرد نه مطمئنم ...

عزیزم احتمال میدم ایشون انسان نبوده

همون بهتر ک دیگه نه تو خواب نه واقعیت ندیدیش.

2740

اسی من که نفهمیدم سوالت چی بود از بس سوال توی سوال پرسیدن، فال تک نیت یا تتاروت بگیر درست درمیاد جوابش، من واسه دادگام تک نیت گرفتم درست دراومد حتی تاریخش، توی تاپیک بغلی هم پرسیده بود راجب فال گفتم تک نیت و تتاروت عالین 

یعنی ممکنه روح یا جن باشه؟پس چرا دوستام هم توی واقعیت میدیدنش؟

نمیدونم عزیزم مطمئن نیستم

ولی حس میکنم جن بوده‌

حالا چرا میومده سراغت خدا میدونه

مرسی عزیزم..به نظرت من چه کاری انجام بدم که دیگه هیچ وقت نبینمش؟

قرآن زیاد بخون

هر چ ب خدا نزدیکتر بشی ازت دورتر میشن

جن کافر همیشه خودشو ب انسان نشون میده

جن مسلمان ب خدا قول داده ک خودشو نشون انسان نده.

بازم داریم راجع احتمالات حرف میزنیم.

اما قرآن خوندن خیلی خوبه

2706