2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستای عزیزم مجردا و متاهلا مامانای مهربون میشه دعام کنید منم مادر بشم یا معلم بشم دلم دل خوشی میخواد با اینا جور میشه لطفا امضام رو بخونید عزیزان دل

سپاس🤲🤲🤲

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
عزیزم این اباژورا پیج داره برا فروش؟ارسالم دارن؟

نمیدونم عزیزم من عکساشوازگوگل گرفتم

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
2742

بچه ها بعضیا خونه های خوش نقشه و دلبازی دارن ولی اشتباهی که اکثر ایرانیا دارن اینه خونه را با فرش خفه میکنن و طرح های شلوغ و تیره انتخاب میکنن با مبلهای سنگین و منبت گلدوناشون رنگا وارنگ پرده های ضخیم و پر پارچه دارن نورهای خونه هماهنگ نیست مثلا نور مخفی بنفش دارن لامپ لوستر ها زرد با مهتابی رنگ نور ها هماهنگ نیست روی کابینت ها را شلوغ میکنن و این میشه که خونشون زشت به نظر میرسه با این که وسایل گرونی هم دارن 

مشهد گلم

ماشاءالله خیلی زیبا بود عزیزم 😍🥰

حالا که همسایه امام رضایی، میشه منم دعا کنی 🥺❤

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
بچه ها بعضیا خونه های خوش نقشه و دلبازی دارن ولی اشتباهی که اکثر ایرانیا دارن اینه خونه را با فرش خف ...

حرفت درسته در اساس ، ولی میدونی مساله چیه؟ اینکه خوش اومدن و خوشحال بودن آدما ، ربطی به اصول چینش خونه نداره در واقع.

اون آدما همونطوری با همون شلوغی و رو هم بودن وسایل ، حال میکنن و حالشون خوبه ها .

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2738
حرفت درسته در اساس ، ولی میدونی مساله چیه؟ اینکه خوش اومدن و خوشحال بودن آدما ، ربطی به اصول چینش خو ...

قطعا حال دل آدما مهمتره ولی میبینم اکثرا تا یک خونه شیک میبینن با اینکه خونه خودشون خوش نقشه تره و قابلیت داره که از اونم بهتر بشه میشینن حسرت میخورن میگن خوش بحالت درصورتی که با چندتا تغییر بهتر از اون را میتونن داشته باشن 

چرم نیس گفت نانو هست و اسم پارچش هندری بود فک کنم  والا بیست روزه تقریبا خریدم معلومه کار محکمی ...

پاسگاه نعمت اباد خیلی هوب خریدی شنیده بودم اونجا قیمتش خیلی خوبه 

به نظرت این مدل جلو مبلی میتونم پیدا کنم اونجا 

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
بله

طراحی دکوراسیون چقد هزینه میگیره

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

سلام، دوستان چطور میشه یه متن یا عکسی که فرستادی رو پاک کنی؟؟ من گشتم چیزی به نام حذف ندیدم.

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها بود، طلبِ عشق زِهر بی سر و پایی نکنیم👌🏻 عشقم همسرم، جونم دخترم👨‍👩‍👧
ارزونتریناش این قیمت بود همش ۷۰۰ هشتصد تومنی بود 😑😑منم خیلی وقت بود نرفته بودم تقریبا ۶ سال پیش رف ...

میشه لطفاآدرس دقیق مبل فروشی رو بگید

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
2706