2733
2734
طرحش ایده خودم بود و اجراش توسط یکی از دوستان

نقاشی هستش یا با نمد؟ 

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
مرسی عزیزدلم 😍

😍😍😘🥰❤🌹

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من مبلام قهوه ایه میخام روکش رنگی بزنم روشون ادم دلش باز بشه اروپاییا دیدی کل خونشون تمام رنگایه ...

اره واقعا قشنگه ،بنظر من خونه باید پر از سرسبزی و گل و گلدون طبیعی باشه از کاغذ دیواری شاد استفاده بشه ، رنگ های زنده برای اتاقها😍

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
البته شرمنده به عنوان یه خواهرنطرموگفتم🌹❤ جات بودم سفت پای حرفم می موندم یاجدامیشدم یاتکلیفم مشخص ...

با شناختی از همسرم دارم این کار نشدنیه 

هر دو خانواده هم میگن جدا شین😐😐😐

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2728
حتی شماپیش قدم نشدی بگی بگیرن عروسیتونو!؟ بنظرمن غرورتوهمچنین جایی به دردنمیخوره وقتی شماتواذیتی غ ...

خانواده ها میگن جدا شین 

من شخصا گفتم گفتن به ما ربطی نداره 

از طرفی من با همسرم تو خونه مادرشوهرم زندگی میکنم 

چون بابام از خونه بیرونم کرد😔😔😔

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
از کاور تلقی راضی هستی؟ منم تصمیم دارم سفارش بدم موقع نشستن سر نمیخوره؟ راحته نشستن؟

ما رو مبل استیل ها انداختیم ک زیاد روش نمیشینیم . واسه راحتی به درد نمیخوره واسه استیل خوبه

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
با شناختی از همسرم دارم این کار نشدنیه  هر دو خانواده هم میگن جدا شین😐😐😐

شرایطت خیلی سخته ان شاا...خدامواظبتون باشه ورابطه تون حفظ کنه شوهرتوزود زود روی پابیاره وبریدسرزندگیتون❤🌹

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2740
مبلتو چند گرفتی کجا؟؟پیج هم داره؟؟ 

از نعمت اباد گرفتم ن عزیزم اسم مبلش پیکاسو هستش

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
@mami_deniz     سلام خوب هستین  ببخشید کوسن هایی که از دیجی کالا خرید کردین من قبل ...

سلام گلم ازدیجی نخریدم کوسن هارو.رویهدهاشوازپیج سفارش دادم ازدیجی فقط کوسن سفید ساده خریدم پر کنم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2706