2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ن عزیزم دوست داشتم اسم دختر دومم رو بزارم طلاییه بنا ب دلایلی نشد....ولی خیلی دوس دارم...

سلام.عزیزم..قدمش پربرکت باشه..اخرش اسم جوجه رو چی گذاشتین؟یادمه میگفتین اسم نداره فعلا

هر بار این درو محکم ببند برو
سلام.عزیزم..قدمش پربرکت باشه..اخرش اسم جوجه رو چی گذاشتین؟یادمه میگفتین اسم نداره فعلا

ممنونم

ب انتخاب دختر بزرگم وپدرش بهار...☺

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
من تازه دارم دکور خونمو عوض میکنم یه سری چیزامو مث تابلو وبوفه فرش اینا هنوز پولم ندارم مبل و پردمو ...

چه خوشکل و ساده و شیک. عاشق پرده های خونت شدم

خدایا هزاران هزار سپاس بی پایان بابت هزاران هزار نعمت بی پایانت .خدایا شکرت که هر روز به مادر شدنم نزدیک و نزدیک تر می شوم.  
2706