2737
2739
عنوان

رفتارهای زشت مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4627 بازدید | 155 پست

خوب اینقدر نرین. عروس ما هم هفته ای سه چهار بار میاد که نه من خوشم میاد نه مادرم.عروس هفته ای ی بار خونه مادرشوهر.بگو شوهرت هرروز بره  شما هفته ای ی بار .بیش از این خودتون رو   خوار میکنید.منم ده روز ی بار یا هفته ای ی بار بیشتر خونه مادرشوهر نمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوابشو دندون شکن بده نه دلشکن که یه عمر رو دلش جاش نمونه😊

اتفاقا  باید  دلشکن  بدی  که  تا  ابد  یادش بمونه  حد و حدودشو دندون شکن  اثر موقتی داره 

😄جوابشودندون شکن بده یجور که تا مدتها جای تیزی زبونت رو اعصابش بمونه❤فلفلشونم

شوهرتم بزرگ شده همون خونه وهمون خانواده و همون فرهنگ هست....از خانوادش و از مادرش بدگویی کنی انگار از شوهرت بد گفتی...درواقع شوهرتم جزیی از اون خونواده هست و اینو نمیتونی انکار کنی.....

با بدگویی از خانواده شوهر درواقع انتخاب خودتو و سلیقه ت رو زیر سوال بردی.....

پدران و مادران آسمانی....❤.....تاپیک م بخونید
2731

بنظرم رفتار شما زشت تره که ازش توقع دارید سنی ازش گذشته بجاییکه دستشو بگیرید رو دستش باشید

ببخشیدا نظرمه،هیچ منظوریم ندارم

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 
2740
عزیزم من وقتی میرم خونه مادرشوهرم خودم پامیشم همه کارا رو میکنم به دست اون نگا نمیکنم بالاخره اون سن ...

بگم مااادر جوووون ؟! میکشه منو .. بهش بر میخوره .. میگه اسمشو میگم + جون 

اینقدر فیس و افاده داره اصلا جرات ندارم برم سمت اشپزخونه ش

گیر میده باید بیای شمام میری؟؟!!

شوهر من خونه پدر مادرم دوست نداره بریم منم گفتم اینجوریه؟ باشه منم خونه بابای تو نمیام خودش گاهی میره سر میزنه. به همین راحتی.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
خوب اینقدر نرین. عروس ما هم هفته ای سه چهار بار میاد که نه من خوشم میاد نه مادرم.عروس هفته ای ی بار ...

😕

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
ولی اینکاررو روانشناسام تایید نمیکنن

قرار نیست هرچیزی رو روانشناسا تایید کنن،من نتایج مثبتشو توی زندگیم به عینه دارم میبینم خداروشکر

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 
2706