2737
2739
عنوان

رفتارهای زشت مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4627 بازدید | 155 پست
بزنی نت کامل توضیح داده یامفاتیح♥️بعدم ان شاالله بچه بیادواذیتاش دلت واسه الانت تنگ میشه🤣🤣کدوم شهر ...

خخخخ ان شاالله بیاد اذیتاشم خریدارم،بیشتر چون شهر غریبم از تنهایی و دلتنگی خستم، قم ام 

مرسی عزیزم

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله یه نی نی سالم وصالح ویاورامام زمان😍اگه مشهدبودی بهت ازاون آب میدادم

عزیزم خیلی دلگرمم کردی با حرفات،خیلی دعام کن.حرم اگه رفتی و یادت بود التماس دعا دارم 

ممنونم ازت خیلی خیلی❤

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 
2731
عزیزم خیلی دلگرمم کردی با حرفات،خیلی دعام کن.حرم اگه رفتی و یادت بود التماس دعا دارم  ممنونم ا ...

محتاجم به دعاعزیزم شماتوقم زندگی میکنی کنارجگرگوشه امام رضا♥️♥️ان شاالله بی بی بحق برادرعزیزورئوفش نگاهت کنه وحاجت روابشی عزیزم

محتاجم به دعاعزیزم شماتوقم زندگی میکنی کنارجگرگوشه امام رضا♥️♥️ان شاالله بی بی بحق برادرعزیزورئوفش ن ...

ان شاالله عزیزم، امیدوارم بحق فاطمه ی معصومه سلام الله علیها مادرتون و همه ی عزیزانتون و خودتون در صحت و سلامت باشید و حاجت رواباشید❤😘