2733
2739
پس باید کللللا نینی سایتو ببندن هیشی از سر فضولی تو هیچ تاپیکی نره چه جالب😁

افرین اینجا جاییه که آدم باید ظرفیت خوندن خیلی چیزارو داشته باشه

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
عزیزم ما قرار نیست بچه رو به دنیا اومد بفرستیم سر کار  حتی خیلیا پول پوشک ندارن بدن اما بچه می ...

اتفاقا الان داری وسط جنگ زندگی میکنی

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم چه تضمینی هست که اگر صاحب برادر یا خواهر شد اونا ترکش نکنن؟!

بخدا من اصلا موندم تازه میخواستم برم دکتر ببینم میشه بچه بعدیمم دختر بشه یانه

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
اگه میتونی به اون بچه نیازمند کمک کن دلسوزی تنها کمکی نمیکنه شما حق نداری بگی کسی ک پول نداره حق ند ...

خب اون که نداره یه دونه بچه بیاره و دیگه نیاره که حس مادر و پدری و تجربه کنند 

آدم یه بار که بیشتر دنیا نمیاد همینجوریش تو فشار هستند بعد دوتا سه بچه هم بیارن دیگه هیچیییییییییییی 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
شما تا تجربه نکنی نمیتونی درک کنی پسر من ۶سال تک فرزند بود  خونه بابام میرم با گریه میام خونه ...

دقیقا پسر منم خیلی دلش مهمون میخاد و همش حوصلش سر میره از وقتی باردا شدم از خونه نمیره بیرون همش ب شکمم چسبیده خیلی از قبل خوشحال تره و همیشه از من و خدا تشکر میکنه که براش نینی صلاح دونستیم 

خیییلی هم راضی هم ن میلیاردرم نه ثروتمند دستمون به دهنمون میرسه و معتقدم بچم از گرسنکی نمیمیره همین

خدا خودش هوای تککک تک بنده هاشو داره حتی همون کودکان کار

اوناییکه بچه پس میندازن میفرستن تو کوچه خیابونا کار کنه که پدر مادر نیستن یه مشت حیوونن که به بچشون به چشم وسیله نگاه میکنن

من آدم متمدن ندیدم بچشو بفرسته سر کار

و در ثانی 

دنیا باهمه زشتیاشه که قشنگه اگه بچه های کار نباشن که ما فرق این چیزارو نمیفهمیم و هیشکی قدر خوشبختیشو تمیدونه همه دنیا نیاز مند اعتداله نمیشه همه بچه ها همه خوشبخت باشن و پی اس فور داشته باشن

بهترین کمک اینکه همه اگاه بشن با حقوق کارگری دوتا سه تا بچه نیارن

هرچی من بگم شما حرف خودتو میزنی فکرمونو تغییر بدیم زندگیمون تغییر میکنه

2740
اتفاقا الان داری وسط جنگ زندگی میکنی

زمان جنگ منظورم دهه ۶۰ هست که حموم نبود همه چی کپنی بود و طرف شب مبیخوابید صبح میشنید خانوادش زیر بمب مردن 

اینکه خاورمیانه جنگ همش هست درسته اما اون زمان هیچییییییی نبود و همه هیچی نداشتن نه الان که خیلیا دارن خیلیا ندارن

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
نه اتفاقا ما دلمون میسوزه وقتی بچه یه نیازمند میبینیم من دلم برای هم وطنم میسوزه نمیتونم بی تفاوت با ...

موافقم باهات، آدم باید در مورد این باورهای غلط حرف بزنه، تا اونایی که عقلشون نمی‌رسه، شاید برسه 😕

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ب نظر من فقط باندها و تکدی گر ها باید عقیم بشن هم زن هم مرد

هم بیشترشون بیماری دارن ، هم از بچه نوزاد نوجوون برای کار و درآمد استفاده میکنن 

هم شهر رو زشت کردن 

دیگه بقیه که آزاری به ما نمیرسونن چرا باید برای بچه داشتن یا نداشتنشون نظرمونو تحمیل کنیم.

مگه همه انسانها باید تاآخر عمرشون ساپورت بشن؟؟؟ تا یه حدی پدر و مادر میرسوننش اونام که میمون نیستن ...

اینجا به نظرت امنیت کافی برای بچه ها هست؟؟

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
عزیزم مطمئن باش پدر و مادر اون بچه های کار تو این سایت نیستن  اگه این تاپیک صرفا برا اوناس 🌹

کسی نگفت تو این سایتن مثال گفتم.

ولی خیلی زیاد هستن آدمای کم عقل که فقط زندگی رو تولید مثل میدونن! بچه تا کوچیکه باز راحتره ولی آینده میخواد از پدر و مادر باید عاقلانه بچه آورد!

خب اون که نداره یه دونه بچه بیاره و دیگه نیاره که حس مادر و پدری و تجربه کنند  آدم یه بار که ب ...

عزیزم مگه خرجش و من یا شما میدیم؟؟؟؟هرکی مسول زندگی خودشه بهتره تو زندگی بقیه دخالت نکنیم

2706