2737
2739
عنوان

جایی بالاتر از رنجیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 96 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیک جنجالی الکی و سرکاری😂

همه چی تو سایت الکیه تو نکنه شما بعضی از تاپیکارو باور میکنی؟؟؟

دیشب دختره تاپیک زده بود ک مادرم با پسر عموم ریختن رو هم بخدا رفتم تو خاب مادرمو نگاه کردم😅پسرعموهامم تو ذهنم تصور کردم گفتم بابا چیزی نیست 🤣

کاربری آقا هستم ( گیانا دنیا خم ژیانه ژانه بو شارکه ی بهاری زووووور)
2731

یعنی گند زدم,،،؟؟خب من فقط یکی دوتا حرف زدم اون خیلی میخندید ،،،بعدش زیاد باهاش راحت نیستم واقعا یجورایی پیشش خجالتی میکشم

در اوج جوانی پیر شدم،،،،مادر نشده مادر شدم،،،،شده کارم هر روز پانسمان زخم،،،، اما با زخم دلم باز مانده چه کنم؟
نه با یکی دوتا ک نه خودشم حتما خوش خنده س چت میکنید؟

نه فقط من بهش پیام دادم رسیدی خونه،،،گفت اره عزیزم،،،منم گفتم شب بخیر اونم جواب داد شب بخیر

در اوج جوانی پیر شدم،،،،مادر نشده مادر شدم،،،،شده کارم هر روز پانسمان زخم،،،، اما با زخم دلم باز مانده چه کنم؟
2740

ژینو جون خودت هر چی میدونی یادم بده اول کار گند نزنم ،،،خیلی جا افتاده و عاقلانه رفتار میکنه ومن رفتارم نسبت به اون خیلی بچگانس میترسم خراب کنم

اره اسمم ژینوه مسخره میکنی؟؟؟ چرا بری😐

معنیش چیه حالا

تاحالا شده یکی رو دوست داشته باشی ولی نداشته باشیش ببینیش اذیت میشی هر بار تو تاپیکا میبینمش دلم میریزه میخام برم ک اذیت نشم

کاش اصلا نیومده بودم اینجا

حس بدیه بخدا

خدا قسمت کسی نکنه

کاربری آقا هستم ( گیانا دنیا خم ژیانه ژانه بو شارکه ی بهاری زووووور)
ژینو جون خودت هر چی میدونی یادم بده اول کار گند نزنم ،،،خیلی جا افتاده و عاقلانه رفتار میکنه ومن رفت ...

نمیخواد همش سعی کنی عاقل باشی

اون باید قبول کنه تو سن و تجربه ت کمتره و باید رعایتتو بکنه تو همه موارد

2706