2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روزی ای که بچه میاره بچه نهایت دو قطره شیر و یه تیکه نون باشه در حدی که گشنه نخوابه

روزی  ای  که بچه میاره پول پوشک نیست 

روزی ای که بچه میاره پول دارو و درمان نیست 

روزی ای که  بچه  میاره پول شهری بازی نیست 

روزی ای که  بچه میاره  پول دوچرخه نیست 

روزی ای که بچه میاره پول مسافرت و تفریح نیست 

روزی ای که بچه میاره پول کلاس زبان و کلاس نقاشی و شنا و ...و استعدادیابی بچه نیست

روزی ای که بچه میاره پول تخت و کمد و دفتر و مداد و کیف مدرسه فانتزی نیست 

روزی ای که بچه میاره خرج تحصیل نیست 

اینا رو پدر و مادرا باید تامین کنن

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
2731
من آرزومه تک فرزند بودم همه ی محبت و هزینه ها واسه من بود, در تعجبم ازاینایی که میگن دومی رومیارم تا ...

شما تا تجربه نکنی نمیتونی درک کنی

پسر من ۶سال تک فرزند بود 

خونه بابام میرم با گریه میام خونه دلم نمیخاد یک ساعت خونه کسی بمونم اینقدر که اذیت میکنه و خودخواه و لوس بار اومده

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
فاز اونایی که میگن به تو چه بچه نیار مگه فضولی رو نفهمیدم خب تو مگه فضولی تو این تاپیک میای😐😂 ول ...

پس باید کللللا نینی سایتو ببندن هیشی از سر فضولی تو هیچ تاپیکی نره چه جالب😁

بچه روزیشو میاره در شرایطی که مادر بخواد شیر بده و لاستیک و زیرپیراهنی های باباشو ببندیم به پاش مثل قدیما

صبح تا شب هم با یه توپ پلاستیکی بندازیمش تو کوچه تا بزرگ شه 

بعدم تو مسابقه دو شرکت کنه تا بتونه یه کفش برنده شه

هفت سنگ و یه قل دوقل هم یادم رفت

آره مثل بیست سی سال پیشا بچه بزرگ کردن میشه

خداهم روزیشو میرسونه

دوجین هم بیارید یدونه کمه

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
2740
مگه همه انسانها باید تاآخر عمرشون ساپورت بشن؟؟؟ تا یه حدی پدر و مادر میرسوننش اونام که میمون نیستن ...

عزیزم ما قرار نیست بچه رو به دنیا اومد بفرستیم سر کار 

حتی خیلیا پول پوشک ندارن بدن اما بچه میارن تا نسلشون پا برجا بمونه 

اون بچه بعدا عقده ای میشه چون رفته رفته خیلی چیزا نداره تو زمان جنگ زندگی نمیکنیم 

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
نه اتفاقا ما دلمون میسوزه وقتی بچه یه نیازمند میبینیم من دلم برای هم وطنم میسوزه نمیتونم بی تفاوت با ...

اگه میتونی به اون بچه نیازمند کمک کن دلسوزی تنها کمکی نمیکنه

شما حق نداری بگی کسی ک پول نداره حق نداره پدر یا مادر هم بشه یاد بگیریم بعضی چیزا ممکن از نظر ما اشتباه باشه اما واسه دیگری دلخوشی

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
هر کی زندگیش به خودش مربوطه شما دوست نداری نیار عزیزم  متاسفانه شما جای خداهم حرف میزنی  ...

توروخدا مقاومت نکنین یه این دفه رو ادای روشنفکرا درنیارین همه رو اگاه کنین نذارین طفلای بیچاره هنوز نیومده کلی سختی بکشن

خدا روزی رسونه در این هیچ شکی نیست ولی خدا عقلم داده به انسان. پس اینهمه بچه ی کار چی هستن! دیگه خدا ...

عزیزم مطمئن باش پدر و مادر اون بچه های کار تو این سایت نیستن 

اگه این تاپیک صرفا برا اوناس 🌹

بیمــــــــــار خنـــــــــــده های تو ام بیشـــــــــــــــــــــتر بخـــــــــــــند

2706