2733
2734
چه تغییری میکنه زندگیمون؟ ؟؟؟؟؟مافقط یه کوچولومیتونیم تغییربدیم چیزهارو بقیش رواون بالا بالاها بایدع ...

تغییر فکر یعنی زندگی بقیه به من ربطی نداره میشه تغییر زندگیم وقتی جایی کودک نیازمند دیدم جای اینکه بگم پدرومادرش چرا بدنیا اوردنش در حد وسعم کمک کنم خیلیا بودن وضع خوبی داشتن اما با یه اتفاق همه چیشونو از دست دادن اونا باید بچه هاشونو بکشن؟؟

خیلیا هم بودن هیچی نداشتن اما به شرایط خوبی رسیدن...

تغییر فکر یعنی ما درخت نیستیم ک ثابت بمونیم زندگی در حال حرکته باید باهاش حرکت کنی نه اینکه خوشیات و ارزوهاتو حذف کنی

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به چیزی ام هست روزیشو میاره منظور این نیست که از خرج خودت بزنی  لباس نخری برای خودت که برای ب ...

اره یکی باید کار کنه سختی بکشه که زمانیکه بچه به دنیا میاد تا زمانیکه دامادی یا عروسی میشه   بتونه برا بچه اینا رو فراهم کنه تا اون تو  آسایش و رفاه باشه ....مخصوصا تو دنیای الانمون

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من