2737
2739
عنوان

مادرشوهرم بارداره 😳😱😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 16779 بازدید | 267 پست
شبيهه روستايياس

روستاییا که الان یه دونه بچه میارن

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یاعلی

من احتلاف سنیم با خواهرم۲۰سال باداداشم۱۷

ولی مادرم منو تو۳۶سالگی زایمان کرده 

من الان خجالت میکشم که اینقدر با خواهر برادرم اختلاف سنی دارم

برای خواهر شوهر یا برادر شوهره اینت نگرانم

یاده فیلم خجالت نکش افتادم

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2738
والا من نمیدونم بارداری چیه که خجالت میکشین... یه مدتم تو ‌مدرسه قدیما یکی پریود میشد انگار ایدز گر ...

بارداریش نه ولی اینکه از قبل اقدام تا حاملگی در همه مراحل همه رو در جریان بزاره واقعا نرمال نیست😐 

یاعلی من احتلاف سنیم با خواهرم۲۰سال باداداشم۱۷ ولی مادرم منو تو۳۶سالگی زایمان کرده  من الان ...

منم با داداشم ۱۵ سال اختلاف دارم من ۱۵ سالم بود که اون بدنیا اومد .

درخواست دوستی ندید ....😠👊👊👊
بعد حس مبکنه مثلا افتخاره زاییدن  مامانشونم زنده هستن یعنی مادر بزرگ همسرم و به خاطر بچه قبلی ...

شایدم میخواد تورو حرص بده 🤣 ولی ای کاش منم از این مادرشوهرا داشتم هی میزایید میخندیدیم 

فکر کن مادرشوهر ادم شکمش گنده شه 🤣🤣🤣

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
خیلی زشته که هر حرکت زشت و حرف سبکی رو به روستایی ها و دهاتی ها ربط میدین این خانوم خواسته بچه دار ب ...

عزیزم خودتو ناراحت نکن اینا تربیت خانوادگی ندارن هرچی از دهنشون میاد میگن اگه همین روستایا نبودن حتی گندم و جو هم باید میرفتیم با منت از خارج میاوردیم دست همشونم میبوسیم مردم ساده و بی ریا و زحمت کش روستایی

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
2706