2737
2739
عنوان

مادرشوهرم بارداره 😳😱😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 16763 بازدید | 267 پست
باز این خوبه ولی نه دیگه اینجور اختلتف سنیه کذایی

بنظرم خوب نیست من دوم دبیرستان بودم که مامانم حامله بود دایم دوستام مسخره میکردن وای مامانت بارداره   اخه خیلی از دوستام تو اون سن عقد میکردن .

درخواست دوستی ندید ....😠👊👊👊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کاری به مادرشوهر استاتر ندارم اما یکیو میشناسم ک تو سن ۴۰خورده ای حامله میشه بچه اش میخواد بره مدرسه مادرش ۵۰ساله میشه و پدرش نزدیک ۶۰ میگه نیاین مدرسه اونجا پدرومادر همه جوونن شما میاین من خجالت میکشم😑

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
عزیزم خودتو ناراحت نکن اینا تربیت خانوادگی ندارن هرچی از دهنشون میاد میگن اگه همین روستایا نبودن حتی ...

✌ اینجور ادما که خودشون رو خیلی بالاشهری و روشن فکر میدونن!بری زندگیشون رو نگاه کنی عقده های بزرگی توی زندگیشون داشتن

2728
بنظرم خوب نیست من دوم دبیرستان بودم که مامانم حامله بود دایم دوستام مسخره میکردن وای مامانت بارداره ...

داداشه منم میگعت وقتی تو اومدی دنیا دوستاش حالیشون شده بود که من خواهر‌دار سدم

خیییلی حرص میخورد

ولی گفت بعدش که یذره بزرگ‌تر شدی خییلی دوست داشتم ولی اختلاف سنی به‌نظدم تا۱۲یا۱۳سالگی خوبه من بعدش ی‌ذره بدهه

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
داداشه منم میگعت وقتی تو اومدی دنیا دوستاش حالیشون شده بود که من خواهر‌دار سدم خیییلی حرص میخورد و ...

درسته واقعا اختلاف سنی از ۱۰ سال به بعد اصلا خوب نیست. .

درخواست دوستی ندید ....😠👊👊👊
✌ اینجور ادما که خودشون رو خیلی بالاشهری و روشن فکر میدونن!بری زندگیشون رو نگاه کنی عقده های بزرگی ت ...

عقده دارن که به یه قشر زحمتکش توهین میکنن دیگه وگرنه ادم سالم این حرفو نمیزنه

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
2740
بعد حس مبکنه مثلا افتخاره زاییدن  مامانشونم زنده هستن یعنی مادر بزرگ همسرم و به خاطر بچه قبلی ...

عکس العمل پدرشوهرت چیه؟!اون چیزی نمیگه؟!

چقدر بی بابا بودن سخته😔میشه صلوات بفرستین برای شادی روح باباجونم.ممنون🙏

حالا واسه شما که خوبه مادر شوهر من 50سالشه همه جا دکتر میره که باردار شه برادرشوهرم طفلی افسردگی داشت فوت کرد سه ماه پیش . می‌خوان یکی دیگه بیارن اونم بیچاره شه. نه سوادی نه چیزی من که قصد بارداری داشتم به خاطر فوت برادر شوهرم صبر کردم که ی کم بگذره ولی مادر شوهرم در حال اقدامه نوه 9 ساله هم داره 

به نظر من خودخواهی بیش از حده که فقط فکر خودشون فکر اون بچه نیستن که آیندش قراره چی بشه