2733
2739
عنوان

مادرشوهرم بارداره 😳😱😱😱😱

16755 بازدید | 267 پست

سلام 

قبلا گفته‌ بودم که مادر شوهرم یه بچه 1 ساله داره 46 سالشه 

حالا یه مدت بود هی جلو شوهر من می‌گفت میخام بچه بیارم و هرهر می‌خندید شوهرم ناراحت شد گفت به من چه ربطی داره هر کاری دوس داری بکن 

ولی اون هی جلو ی همه مدام تکرار میکرد 

انگار نه انگار نوه داره 

4 بار زایمان داشته زایمان آخری بیمارستان قبولش نمیکرد با هزار تا بدبختی و کلی پول دادن الان 4 تا پسر داره و یکیم 6 ماهگی سقط کرده 

حالا اون روز به من گفت که 2 ماهه عقب انداخته گفتم چرا نمیری دکتر گفت میترسم مریضی داشته باشم 

خلاصه که کل عالم و آدم فهمیده بودن خانم عقب انداخته جلو شوهر من بلند بلند میگفت اونم سرش و مینداخت پایین یعنی نفهمیده 

تا امروز که زنگ زد گفت برادر شوهر یا خواهر شوهر جدید تو راهه 

قیافه من 😳

هنگ بودم اصلا بعد به من گفت به پسرمم بگو اگه اومدین اینجا یه جعبه شیرینی بگیرید من بیرون نمیرم 

دختر عمه ی من بچش 1 سال و 3 ماه بود که باردار شد مادر شوهرم انقد مسخرش کرد که زود باردار شده هول بوده بچه میخاد چکار حالا خودش با 4 تا بچه و بچه کوچیک 1 ساله 

من با این که 21 سالم بود باردار شدم خیلی خجالت می کشیدم موقعی بقیه فهمیدن 

الانم روم نمیشه به شوهرم بگم چی بگم آخه بگم مامانت حاملن 

عشق فقط(پیتزا) 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا من نمیدونم بارداری چیه که خجالت میکشین...

یه مدتم تو ‌مدرسه قدیما یکی پریود میشد انگار ایدز گرفته بود یجوری نگاش میکردن

شمام که خودتون بلهههههه.... دیگه خجالتتتون چیه. به کسی چه

2738

وای چه باحال😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 بگو ننت میخواد بزاد همسری😂😂😂😂

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وای روده بر شدم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂مگ داریم😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
شبيهه روستايياس

😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          
2706