2726
عنوان

مادرشوهرم بارداره 😳😱😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 16744 بازدید | 267 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا خدااااا

چه خبرهههههه؟ 😳😳😳

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
وایییی من جای تو بودم فقط میخندیدم بهش چرا غصه میخوری فقط بهش بخند با این طرز تفکرش 

وا مگه بقیه قراره خرج بچشو بدن یا از بچش مراقبت کنن؟شما که طرز فکرت پوسیده تره.الان که حاملست مسخره کردن باعث میشه بچه رو سقط کنه اونموقع همتون شریکین توی این کارش

2728
عزیزدلم میتونست دقیقا منظورشوبگه نه اینکه بگه مثه روستاییا،اخه روستایی بدبخت چه گناه کرده که باید عق ...

اره والا❤😕الان توشهر خودشونو بافرهنگ جلوه میدن 

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
ببخشید مگه از همون راهی که اسپرم میره ترشحات و خون پریودی نمیاد بیرون پس چجوری ینی یه طرفش میکنن؟😁

لوله های تخمدان رو میبندن ن رحم

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  

نوه داره...۴۷ سال ....عروس...یه بچه یساله... وتو‌این‌مملکت..من‌نمیدونم‌چطور بعضی ها‌ میگن‌ به ایشون‌مربوط نیست؛ایشون فقط داره تعریف میکنه‌نرفته بگه‌کاری کن‌که؛خدایی زشته دیگه‌مادرشوهر آدم‌حامله شه

من حرف بدي زدم؟ توهين كردم؟ بين روستاييا من ديدم هنوزم بد نميدونن و اينكه خانوما معمولا جوون تر ازدو ...

برعکسی تو روستا چون فضا کوچیکه خیلیم بدمیدونن ک آدم عروس داماد دار بچه بیاره الان خواهرشوهرم روستاس ۳۷سالشه داماد داره دوتادخترم داره فقد میگ روم نمیشه دیگ بچه بیارم😐

مهم واقعته طرز فكر اينجا تعيين كننده نيست عزيزم

ببین تو راست میگی 

یه واقعیته 

روستا  تفاوت هایی داره که ما نمیخوایم قبول کنیم 

هم ویژگی خوب داره هم بد 

البته ما توی روستا فامیل داریم جدیدا انقدر وضع بد شده همه یک بچه یا فوقش دو تا دارن 

توی سایت هم میبینیم کسایی که بچه زیاد دارن اغلب برای شهر های کوچیکن 

پس اینا نسبیه بستگی به مکان روستا و شهر نزدیکش داره 

ویژگی های خوبی هم دارن مثلا اینکه واقعا با حوصله تر هستن یا ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
اهان ینی دو تا لوله هست ؟  یکی برا پریود یکی هم اسپرم؟

ن عزیزم دوتا تخمدان داریم ک چپ و راست رحمه ک لوله هاش ب رحم راه داره اون لوله ک شما منظورته خون پریود ازش میاد اسمش گردن رحمه ک ب خود رحم وصله ..

اخی مبارکه.....اتفاقا خوشحال باش ارزوی سلامتی کن....شیرینی بخرید...ب همسرتم بگو مسئله شخصیه ب ما مربوط نیست...اتفاقا خوبه....زندگی هر کسی ب خودش ربط داره...خجالتیم نداره جوون هست..منم دختر خالم ۴۶سالشه بارداره مگه چیه..روستایی و شهری نداره!!انسان انسانه لابد دلش می خواد بچه بیاره حالا بگو صدتا نوه داشته باشه والا..ب خوشی خودت برس شاد باش

نوه داره...۴۷ سال ....عروس...یه بچه یساله... وتو‌این‌مملکت..من‌نمیدونم‌چطور بعضی ها‌ میگن‌ به ایشون‌ ...

کجا زشته عزیزم...دلش خواسته...اتفاقا عالیه...نعمته خدا داده...والا...صلاح مملکت خویش خسروان دانند...

2706