2737
2734
عنوان

متاهل ها بیان تروخدا +18‌ واقعا مهمه جوابم و بدید اعصابم خیلی خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1583 بازدید | 106 پست
امضات!!!!!!چه رک به علی گفتی؟؟!!!👿😁😁😁😁😁😁😁

اره بابا بخودشم میگم🤦🏼‍♀️😂

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا نکرد بیچاره  گفته بود بیا محل کارم  اینم با هزار بدبختی رفت میگفت تا وارد شدم  ...

خوب شد شوهرش نشد مث خروس میمونه پسره ۳ثانیه طول میکشه رابط 😂😑

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
2742
2740
عزیزم هندونه خوردی پا لرزشم بشین  شاید اینجوری دوست پرت بگیرتت انقدر مقاومت نکن برا باارداریت

امیدوارم آدم های روانی و عقده ای مثل تو‌ از رو‌ زمین پاک شن تا دنیای قشنگ تری داشته باشیم عقده_ای_بدبخت#  

عاشقت شدم😁😁😁😁😁😁فقط مته رو خوب گفتی

اختيار داري

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
نه بنده خدا  ازدواجم نکرد میگه از همه مردا میترسم الان دیگه ۳۸ سالشه

طفلک حق داره دیگه عزیزم. 😔😔😔

هر کس دیگه هم بود احتمالا همینکارو میکرد. 

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚
امیدوارم آدم های روانی و عقده ای مثل تو‌ از رو‌ زمین پاک شن تا دنیای قشنگ تری داشته باشیم عقده_ای_ب ...

خخخخخخخخخخخخ چرا باید مثلا عقده خراب بازیاتو داشته باشم؟

راهکاردارم بهت میدم که یکی بگیرتت بلاخره

خخخخخخخخخخخخ چرا باید مثلا عقده خراب بازیاتو داشته باشم؟ راهکاردارم بهت میدم که یکی بگیرتت بلاخره

خراب همه چیزته ، من نامزده عقد کردم نامزدمم کارخونه داره خب؟😂😂😂😂

2706