2733
2734

بعد رابطه مشکوک که ۴ مرداد بود قرص اورژانسی خوردم بعدش تو یه ماه یه بار سر موعدم ۲۰ مرداد با حجم کم یه بار دو هفته بعدش ۴ شهریور  کامل پریود شدم الان ۶ مهره از آخرین پریودم ۳۳ روز اینا میگذره کلی  زعفران و رازیانه و اینا خوردم ولی انگار نه انگار دوبار بیبی چک زدم یه بار بعد پریود اول یه بار یه هفته پیش یکیش مدیکور اون یکی مارکش یادم نی ولی هر دوش منفی بود ، احتمال بارداری هست ؟ نامزدم و ( ب ا ک ر ه ) هستم فقط یکم ریخت رو اندام جنسی که همون موقع شستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه فک نکنم

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2738

عزیزم بعد از قرص اورژانسی دوبار پریود شدی واقعا فکر میکنی هنوز باردار؟؟😶😶😶😶😶بعد اون رابطه پریود شدی دیگه

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2706