2733
2734
عنوان

متاهل ها بیان تروخدا +18‌ واقعا مهمه جوابم و بدید اعصابم خیلی خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1583 بازدید | 106 پست
کسی که جلوی نامحرم وا کنه .. همینه...

وا نکرد بیچاره 

گفته بود بیا محل کارم 

اینم با هزار بدبختی رفت

میگفت تا وارد شدم 

شلوارش کشید پایین 

میگفت داشتم سکته میکردم مانتوشو بزور میزنه بالا 

میریزه تو ناف

دیگه دوستم فرار نیکنه

۱۲ سال از اون ماجرا میگذره  پسر بیشعور گول زد  گفت من سرطان کلیه دارم  دوستم دا ...

😔😔😔😔😔 

ان شاء الله دوستتون به آرامش روحی و جسمی رسیده باشه بعد از اون اتفاق شوم.

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم واست آیت الکرسی خوندم.😘😘😘 ان شاء الله هرچه زودتر حال دلت خوب بشه عزیزم.❤❤❤❤

واااای ممنون عزیزم😀😀 خیلی چسبید😘😘😘😘

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
دوستانی که میگین با بکارت هم امکان حاملگی هست و آز بده و این حرفا .... توجه کنید ایشون دوبار پریود ش ...

رابطه پر خطر کجا بوده بابا 😅اصن 🤐

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
😐وای واقعا درکش میکنم. منم اوایل نامزدیم فک کردم حاملم رفته بودم ت فکر ولی بیشتر ک فکر کردم دیدم پر ...

من اینقد توهم بارداری داشتم ک حتی حس میکردم شکمم بزرگ شده و یه چی تو دلم تکون میخوره تازه ویارم داشتم🤣اصن رابطه نداشتیم تو نامزدی😅

😐وای واقعا درکش میکنم. منم اوایل نامزدیم فک کردم حاملم رفته بودم ت فکر ولی بیشتر ک فکر کردم دیدم پر ...

من خودمم که ازدواج کردم هر ماه توهم حاملگی داشتم

خوب که ۶ ماه بیشتر نبود  

هر ماه چای زعفرونم براه بود  

😂😂😂ای وای من ک باکره ام ولی منم مث تو توهم ویار میزدم 

هنوزم ک هنوزم وقتی پریود نمیشم بو میخوره بهم حالم بد میشه🤣

2706