2737
2734
عنوان

دیگه نمیخوام سرکار برم با اخلاقای گندشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1486 بازدید | 113 پست
کار رسمی و خوبت رو بخاطر رفتارای غلط خودت و همسرت میخوای ول کنی؟؟؟؟ کاری به خانومای اینجا نداشته با ...

حرفتو قبول دارم، آدمی نیستم که بذارمش تحت فشار ولی این بار حتما این کارو میکنم

یک ساعت بعد که اومده بودیم خونه رفتم باهاش صحبت کنم بهش گفتم آدم برا انجام دادن کارای مهم نیاز به یک ...

حالا اگه اون زده بود دهن تو اینجا شوهرتو میخوردن که چرا زده 

خیلی کارت زشت بوده زدی تو دهن مرد گنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره ارزش داره، شغل رسمی دارم، اصلا پول برام مهم نیست، در هرحال بهش کمک میکردم ولی خیلی بی چشم و روئه

شما که سرکار میروید چرا پول نداری که نیاز به شوهرت داشته باشی 

برو 

اما هر ماه که حقوقت دادن حداقل 200 پول از عابر بگیرد بذار داخل میز ادارت برای روز مبادا هر ماه این کار بکن 

بعد سر هر ماه یه مقدار پول بگیر بذار داخل کیفت و داخل کمد لباسات 

هم پس انداز میکنی و هم همیشه یه مقدار پول نقد داری 

من این کار سالها میکنم و بعضی وقتا میبینم زیاد شده و استفاده نکردم میبرم میدم طلا 

اما میدونم پول دارم اصلا شاید یه اتفاق افتاد

2731
اتفاقا برو ولی سبک رفتارت رو تغییر بده . چرا یه خانم شاغل نباید اندازه کرایه ماشینش تو جیبش داشته با ...

وای دمت گرم بهترین کامنت 

زن باید کار کنه و استقلال داشته باشه و درکنارش سیاسیت متاسفانه اسی سیاست رفتار با همسر را نمیدونه

کار رسمی و خوبت رو بخاطر رفتارای غلط خودت و همسرت میخوای ول کنی؟؟؟؟ کاری به خانومای اینجا نداشته با ...

عزیزم درست حرف بزن هیچ خانمی به ایشون نگفت کارشو ول کنه همه درباره زندگیه خودشون نظر دادن به اسی میگن شرایط زندگی تو تغییر بده 

اگه تو کارت خوردن و خوابیدن لطف کن جمع نبند 

کاربری چهارم                          هفده سال پیش بین خرید گوشی لمسی که تازه مد شده بودو تختخواب من تخت خوابو انتخاب کردم چون دلم زندگی و عشق و دوست داشتن میخواست ،نه کامپیوترو دوست داشتم نه گوشی نه بلوتوث نه کلیپ نه عکس نه فیلم ، من مجازی رو نمیخواستم من واقعیتو با خوبیها دوست داشتم چون احساسی و واابسته بودم اما ده سال بعد بالاخره دوتایی با چه شوقی گوشی خریدیم، با اومدن تلگرام ، واتساپ و اینستاااااا تو  باخیانتات ذاته واقعیتو نشون دادی، حس کردم ، باور کردم بعد ازون سرو صدا ها و دعواهایه شدید  تحقیر شدم  خورد شدم، حس کردم بازی خوردم، بچه رو وسیله زجرکش کردن من کردی  به خاطر بچم باید شاد بودم و میخندیدم و زندگی میکردم دو سال طول کشید تا سرپا شدم  اما شما رو از توی خونه ی دلم و قلبم انداختم بیرون، گذشت تا امروز من زنی شدم مستقل محکم و قوی ،سخت بود اما تونستم ، همه ی برنامه هایه موبایلو یاد گرفتم اما درست ازش استفاده میکنم به شما بارها گفته ام برو همه ی پولها و اموال را هم  بردار فقط برو بزار یه صبح که بلند میشم شمارو نبینم و از ته دل دوباره بخندم مگر چند بار زندگی میکنم اما شما مرا رها نمیکنی باشه این نیز بگذرد، میدانم گوشیم راپنهانی برمیداری حرفایه دلم را میخوانی پس بخون شما جوونیه منو به لجن کشیدین قطعا اگر عمرمن به این دنیا باشد پیری شما را به لجن خواهم کشید ، اما بدون شاید هیچ کس به اندازه ی من از اومدن فضایه مجازی خوش حال نیست  زندگی را به کامم زهر مار کردی  اما بهتر ازین بود که تو پیری میفهمیدم بهم خیانت کردی و اتش میگرفتم و کاری از دستم بر نمیامد پس خدایا بازم شکرت الان حداقل احساسم بزرگ ترین سرمایه ام را خرجت نمی کنم ارزوی بوسیدن و دوست داشتنت را تا ابد به دلت خواهم گذاشت 💏 💑  خانومی که امضامو میخونی من راز دلمو فقط برا این نوشتم که گذشتم  یادم نره و از یه سوراخ ده بار گزیده نشم ،پس ممنون میشم که به خاطر امضام منو لایک نکنین و سوال نپرسین چون دوست ندارم هر روز برام یاداوری بشه🌹
اولا به نظرم مرد خوبیه که شما زدی تو دهنش و هیجی نگفته و فقط قهر کرده من بودم همسرم همچین کاری میکرد ...

مشکل اینه که درگیر ساختن خونه هستیم و دوست نداشتم تو همچین شرایطی تحت فشار بذارمش که برام ماشین بخره، من اصلا وابسته بهش نیستم و دقیقا رفتاراش بخاطر اینه که بگه من هستم و باید از من اجازه بگیری، میخواد منو محدود کنه، برا کوچکترین کاری بهم گیر میده و نه میاره که بگه من رئیسیم، همینقدر بچگانه

2738
آدمیه که هرآن ممکنه نصفه نیمه و وسط راه ولت کنه و بره

مستقل باش خیلی از کارها را بگو خودم انجام میدم با زبون خوش 

مثلا بگو من برم اینجا بیام تو خسته ای تو استراحت و برای همه کار که نیاز نیست 

این طور اون یاد میگیره و میدون تو میتونی کارات بکنی و جاهای دیگه با ارامش بیشتر همراهت میشه و هم اینکه خودت به کارات میرسی

یک ساعت بعد که اومده بودیم خونه رفتم باهاش صحبت کنم بهش گفتم آدم برا انجام دادن کارای مهم نیاز به یک ...

یا خداااااااااااااااااااااااااااا

اسی خب خودت راه را اشتباه رفتی 

زدی تو دهن شوهرت دیگه غرور یک مرد را نابود کردی هیچ زن و مردی حق دست بلند کردم رو طرف مقابل ندارند رو رفتارت یه اصلاحی بکن

شما که سرکار میروید چرا پول نداری که نیاز به شوهرت داشته باشی  برو  اما هر ماه که حقوقت ...

منم اندازه کرایه و کارای معمولی پول نگه میدارم برا خودم، حرفم اینه که چند بار از این مرد پرسیدم منو میرسونی یا با آژانس برم هیچی نگفت، نگفت دیرت میشه، نگفت پول داری با آژانس بری یا نه، چرا باید خودش با ماشینش بره ولی حتی فکر این نباشه که من با چی میرم چجوری میرم یا کی میرم، وقتی حقوقمو مشترک خرج می کنیم، فقط پولو دوست داره یا منو؟!

۱۵۰ آورد به من داد ولی پاره اشون کردم ریختم جلوش، من گدای پولش نیستم شکر خدا درآمدم از ایشون بیشتره چون علاوه بر شغل اصلیم کارای دیگه هم میکنم

عزیزم درست حرف بزن هیچ خانمی به ایشون نگفت کارشو ول کنه همه درباره زندگیه خودشون نظر دادن به اسی میگ ...

اولا شما کی باشی به من بگی درست صحبت کن، 

خیلیا گفتن کارتو ول کن،برو دوباره کامنتا رو بخون

بعدم نظر من راجع به خانومای خونه دار اینه، تنبلن و وابسته به شوهر، استقلال مالی ندارن و اکثرشون بعد کتک یا خیانت صداشون در نمیاد و میسازن و میسوزن بخاطر پول، 

حقیقته و تلخه!

دبکه هم تو کامنتام دخالت نکن جون من دارم با استارتر حرف میزنم نه شما

مشکل اینه که درگیر ساختن خونه هستیم و دوست نداشتم تو همچین شرایطی تحت فشار بذارمش که برام ماشین بخره ...

خب پس یکم تحمل کن ساخت خونه تموم شه انشالله خونه دار شین بعد ماشین بخر

بیین من احساس میکنم همسرت ترس داره استقلال شما میترسه از دستت بده میترسه این استقلالت اینقدر بالا ببرتت که ازش دور شی

خیلیا رو دیدم اینجوری بودن برا همین میخواد محدودت کنه

بشین درست حسابی باهاش حرف بزن ببین دردش چیه

بهش بفهمون موفقیت شما موفقیت اونم هست 

بهش بفهمون دوستش داری و چیزی شما رو از هم دور نمیکنه

اگه اون بچه گانه رفتار میکنه که من فکر میکنم یا میترسه یا حسودی میکنه شما عاقلانه و بالغانه مشکل زندگیتو حل کن نه این که بدترش کنی 

اگه مشکل زندگیتونه فقط همینه واقعا راه چاره داره

بشین باهاش حرف بزن اگه نشد برو سراغ مشاور خانواده کمکت میکنه

واقعا مشکلا چیز غیر قابل حلی نیست

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
یا خداااااااااااااااااااااااااااا اسی خب خودت راه را اشتباه رفتی  زدی تو دهن شوهرت دیگه غرور ...

با من بد برخورد کرد، درصورتی که داشتم با آرامش باهاش حرف میزدم، هی بهم توهین میکرد

2706