2737
2734
عنوان

دیگه نمیخوام سرکار برم با اخلاقای گندشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1486 بازدید | 113 پست

[QUOTE=157151698]تمام کامنتا رو خوندم اکثرا هیجانی و تند بودن.  استارتر من تااونجا که از کامنتات متوجه شدم شم ...

احسنت..بهترین دیدگاهو شما داشتین  بقیه همشون سر در گمش میکنن و اینکه باعث میشن با نظرات اشتباهشون استارتر رو به راهی اشتباه هدایت کنن

مادرم همسرم دخترم و پسرم عشقای زندگیم
[QUOTE=157151698]تمام کامنتا رو خوندم اکثرا هیجانی و تند بودن.  استارتر من تااونجا که از کامنتا ...

ممنون از محبتت، اینجا از همه گروه های سنی هستن و ورد زبون اکثر کاربرا اینه یا شوهر وظیفشه خرج بده و چشمش کور خرج بتراش پس انداز مخفیم داشته باش یا شاغلی پس بهش نیاز نداری اما پولتو برای خودت نگه دار خرجم میکنی حساب کن همه کارام نصف نصف، کدوم آدم عاقلی اینهمه جنگ رو تحمل میکنه؟ 

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از محبتت، اینجا از همه گروه های سنی هستن و ورد زبون اکثر کاربرا اینه یا شوهر وظیفشه خرج بده و ...

دقیقا.. بعدنم میگن که شوهرمون فلان شده بهمان شده بهم توجه نمیکنه فقط طرف خونوادش میره بهم خیانت کرده و هزاااران مشکل از این دست..خوب زن حسابی وقتی که خودت در مورد زندگی مشترک دیدگاهت اینه پس مشکلات رو خودت دوچندان کردی با درک نادرستی از شوهر داری و زندگی مشترک.

مادرم همسرم دخترم و پسرم عشقای زندگیم
موافقم چون این تساوی فقط داره از جانب زن اجرا میشه ک میگن زن خانه دار بخور بخوابه قرن ۲۱ ایم باید خر ...

دقیقا..شاغل بودن زن زمانی ارزشه که زن از گوشت و پوست و عمر و جوانی اش نزنه برای کار با عشق و ازادی و ازادگی کار کنه..

ما خودمون خانواده تحصیلکرده ایی هستیم و اکثر خانمهای خانواده ام شاغل ولی خودم شاغل بودن رو نخواستم و با افتخار خانه داری میکنم و وطیفه ام رو به خوبی انجام میدم و هیییچ وقت حس بخور و بخواب نداشتم و چنین حسی رو در شوهرم ایجاد نکردم که من میخورم و میخوابم تو وظیفته.

تعاملی تو زندگیمون شکل گرفته که همسرم هم قدر دانم هست.

2728
اره همه نه ولی اکثرا ب شدت ب این پول چشم دارن.اگه ادم باشن خب ما هم حقوقمونو بالاخره تو زندگی خرج می ...

اره درسته خانمهای شاغل باید خیلی دقت به خرج بدن برای انتخاب همسر...

این دو تا دوست من همسرانشون تحصیلکرده و شغل دولتی و رسمی دارند و کاملا وضع مالی خوب..

تفکر سنتی و مدرن باهم قاطی شده به قولی ایمان دارن به بعصی و ایمان ندارند به بعضی دیگر هرچه که به نفعشونه..

خانماشون پول میارن و شعلشون دولتیه و تو مدارس دخترونه و تعامل با نامحرم ندارند این خوبه کار کنند ولی کارت پول رو میگیرند که مبادا همسرشون مستقل مالی باشه و بی نیاز ازشون..

باور کن یکی از دوستام که از مدرسه میاد برا مادرشوهر هم باید عدا درست کنه..

حقیقتش من با هردوتا قطع رابطه کردم چون حس میکنم افرادی به شدت ضعیف هستند و فاقد عزت نفس..😡

دقیقا..شاغل بودن زن زمانی ارزشه که زن از گوشت و پوست و عمر و جوانی اش نزنه برای کار با عشق و ازادی و ...

عالیه موافقم باهاتون.منم الان چون مجردم و مسئولیتی ندارم واقعا تو خونه حوصله ام سر میره ولی بعد ازدواج شاید واقعا نرم و خونه داری رو انتخاب کنم چون الان مسئولیتی ندارم ولی بعد ازدواج نوع مسئولیتهای ادم فرق داره  البته منظورم فقط بشور بساب و اینا نیستا چون معنی خونه داری صرفا اینا نیست میخوام بانوی خونه خودم باشم ان شاءالله ب دور از تنشهای محیط کار و مرخصی گرفتن و ی جا بخوای بری عجله ای و فلان.من خودم شاغل بودنو انتخاب کردم ک از تحصیلاتم ی بهره ای ببرم ولی واقعا از دید خواستگارامو خونواده اشون ک دیدم جز توقع و پرروگی چیزی ندیدم و توکل بخدا موقعی ک خواستم ازدواج کنم حتما این موضوع رو حل میکنم.حتی ی بار موقع رفتن ب سر کار ی خانمی باهام صحبت کرد و موقعی ک فهمید سر کار میرم خوایتگاری کرد!!!!ازم ک شماره اتو بده رسمی بیایم خونتون.منم الکی گفتم نامزد دارم خانم چون حالم ازین لاشخورا بهم میخوره برگشت گفت تو همکارات دختر خوب میشناسی ما حتما شاغل میخوایم!!!!حوصله بحث باهاش رو نداشتم ک بگم حتما مفت خوری ک انقدر تاکید داری یادمه ی جوری شغل پسرشو گفته بود ک حدس زدم علاف و بیکاره .الکی داره میگه.گفتم شما ک میگی دخترت کارمنده خوب از همکارای دخترتون انتخاب کنین گفت نه اونا دخترای خوبی نیستن گفتم همکارای منم دخترای خوبی نیستن ک بخوام خودمو مدیون کنم و معرفی کنم تو دلم گفتم هرچند ک شماهم ادمای خوبی ب نظر نمیاین ک ملاکتون فقط اینه

اره درسته خانمهای شاغل باید خیلی دقت به خرج بدن برای انتخاب همسر... این دو تا دوست من همسرانشون تحص ...

کاملا باحرفاتون موافقم و خوشحالم ک منظور همو درک کردیم

منم همینو میگم بعضیا صرف اینکه شاغلن فکر میکنن چ خبره و دیگه خیلی مدرن و بروزن و بشدت ب دیگران حتی پرخاش میکنن و جبهه میگیرن ک تویی ک خونه داری بخور و بخوابی و ما تو قرن ۲۱ ایم و فلان.بله عزیزم تو قرن ۲۱ هستیم ولی اگه فقط تفکر مدرن ب رفتن خانمها سرکار باشه و بقیه هیچ تعییری نکنه ب درد نمیخوره چون عملا سوءاستفاده میشه مثل جریان دوستان شما یا خواستگارای من باید دو طرف صحیح باشه تفکر نه از ی سمت.من اگه روزی ببینم از شاغل بودنم سوء استفاده میشه خدایی نکرده بعد ازدواج یا مشکل رو ب نحوی حل میکنم اگر نشد یا کارو میبوسم میزارم کنار یا اون فرد سوءاستفاده گرو.میدونم تو گفتن راحته ولی حتما عوامل سوءاستفاده رو ازبین میبرم مثل اون مادر خواستگارم ک علنا توقع داشت من برم سرکار ک خرج اونارو هم بدم.همش میگفت وظیفه پسرامه خرج خواهر مجردشونو بدن حالا پسراش نه حقوق درست حسابی داشتن نه خونه و ماشین همون اجاره و قسط ب زور از حقوقشون درمیومد بعد حتما خرج خواهر مجردشون و خرج خونه باید از حقوق خانم بود دیگه .البته اینم بگم پدر هم داشتن.

یا اون خواستگارامم ک کلا پولدار بود ولی مثل شوهر دوستای شما .میگفت حقوقت باید با مشورت من خرج شه روش نشد بگه کارتتو بده ب من.

عالیه موافقم باهاتون.منم الان چون مجردم و مسئولیتی ندارم واقعا تو خونه حوصله ام سر میره ولی بعد ازدو ...

ان شاء الله یک مورد خوب و بادرک نصیبتون بشه و خوشبخت بشید 😊🌹🌹

من هم مجرد بودم شاغل بودم ولی بعد ازدواج خانه دار شدم..

حتما به خواستگارت بگو احتمالا من نتونم بین کار خانه و کار بیرون تعادل برقرار کنم و قصدم این هست که بعد ازدواج کارم رو کنار بگذارم ببین چی جواب میده..

بعضی مردها به پول زن احتیاج ندارند ولی برای کلاس اجتماعی خودشون دنبال زن شاغل میرن که باید با صحبت های زیاد با خواستگارانت بتونی بشناسیشون..

خیلی سریع و چکشی هم رد نکن خواستگارانت رو ولی سریع هم اوکی نده واقعا زمان داشته باش برای شناختشون..

2738