2737
2739
عنوان

شیر خشک اپتامیل پپتی جونیور

| مشاهده متن کامل بحث + 26763 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم‌هم‌کولیک داره هم رفلکس ه حساسیت به پروتئین گاوی الان پسر منم حالش بده همش بالا میاره

بهش نساخته ببین من پسرم هم رفلاکس داره و هم آلرژی هر شیر خشکی که بگی امتحان کردم دست آخر نان اچ آ بهش ساخت

کلا رفلاکس و آلرژی همش مدارا میخواد خیلی سخته

اخه تازه امروز دکتر گفت اینو بگیر 😥

انقدر باید شیرهای مختلف رو امتحان کنی تا دستت بیاد کدوم به پسرت میسازه

منکه یک ماه و نیم تمام کارم این بود شیر خشک پیدا کنم به پسرم بسازه

بهش نساخته ببین من پسرم هم رفلاکس داره و هم آلرژی هر شیر خشکی که بگی امتحان کردم دست آخر نان اچ آ به ...

اره والا خیلی خیلی حالشو بد کرد بچم دلشت میمرد اب دهانش نیریخت انگار شیلنگ وصل بود بهش یبارم پرید تو گلوش داشت میمیرد دیگه بهش ندادم همون بیومیل ای ار دادم حالش خیلی خوبه

منم ۵تا شیرخشک عوض کردم . دکتر بهم گفت اپتامیل پپتی جونیور از همه بهتره . تا الان که هشت ماهشه همینو ...

سلام عزیزم. من پسرم ۳ماهشه حساسیت واره به پروتیین گاوی براش آپتامیل پپتی جونیور خریدیم ولی چون رفلاکس داره همه رو بالا میاره. الان میخام براش ای آر بگیرم. ۴تا شیر پپنی جونیور دارم هفته پیش با کلی بدبختی خریدم. اگه میخاین براتون از طریق پست میفرستم دونه۲۹ گرفتم.

2738
منم ۵تا شیرخشک عوض کردم . دکتر بهم گفت اپتامیل پپتی جونیور از همه بهتره . تا الان که هشت ماهشه همینو ...

اگه نیشابور هستین آدرس دارو خونه ای که من ازش پپتی جونیور گرفتم رو بهتون بدم.. اونجا شیر پپتی جونیورداره.البته سهمیه بندیه.

سلام عزیزم. من پسرم ۳ماهشه حساسیت واره به پروتیین گاوی براش آپتامیل پپتی جونیور خریدیم ولی چون رفلاک ...

شما چطور بهش ای ار دادین؟مگه نمیگین حساسیت داشته؟بچه منم هم ریفلاکس داره هم الرزی فعلا که بهش پپتی جونیور میدم

اگه نیشابور هستین آدرس دارو خونه ای که من ازش پپتی جونیور گرفتم رو بهتون بدم.. اونجا شیر پپتی جونیور ...

کجاس ادرسش

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

فروش انواع شیر خشک های الرژیک مانند نئوکیت الکر کومیداژن بیومیل سوی آپتامیل پپتی جونیور آپتامیل اچ ا دو بیومیل ال اف و ......

در سایت اینستاگرام banyalergic2023  و شماره همراه 

۰۹۱۲۷۵۵۷۰۴۵

ارسال با تیباکس به سراسر ایران 

فروش انواع شیرخشک های رژیمی ایرانی و خارجی و هر نوع داروی کم یاب چه کودک و چه بزرگسال مانند الکر نئوکیت کومیداژن و الفامینو و پپتی جونیور پپتی یک و دو اپتامیل اچ ا یکودو اپتامیل پی دی ال ببلاک اچ ا یکودو ببلاک ال اف ببلاک کامفورن نان اچ ا یکو دو پپتی جونیور و داروهایی مانند اینفاکول ایزی کول بیبی زیترومکس ۲۰۰ زادیتن کروئن و هرانچه شما بخوهید ایستاگرام: babyalergic2023

موبایل ۰۹۰۵۶۴۵۰۸۱۳ و ۰۹۱۲۷۵۵۷۰۴۵

بامدیریت انبار کرمی ارسال با تیپاکس به سراسر ایران در لحظه

چطوری با طعمش کنار اومد میشه بگید دختر من مجبوره پپتی جونیور بخوره ولی بدش میاد و نمیخوره

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
2706