2733
2734
عنوان

شیر خشک اپتامیل پپتی جونیور

| مشاهده متن کامل بحث + 26217 بازدید | 50 پست
عزیزم من بیومیل ای ار دادم به پسرم عالیه اپتیکای خیلی بدمزس گناه داره نی نی ولی بیومیل هم ورن دهیش خ ...

سلام ببخ‌شید میخاستم بدونم مگه بیومیل ای آر واسه رفلاکس و آلرژی به پروتئین گاوی اثر داره، بچه من دو ماهشه رفلاکس داره جدیدن هم تو مدفوع خون دیدیم 

عزیزم من بیومیل ای ار دادم به پسرم عالیه اپتیکای خیلی بدمزس گناه داره نی نی ولی بیومیل هم ورن دهیش خ ...

سلام

شما پسرتون حساسیت پروتئین گاوی داشت بیومیل ای ار دادین عوارض نداشت؟

من دخترم یبار تو‌مدفوع خون دیدم دکترش ازمایش نوشت گف الرژی داره و براش پپتی جونیور نوشت تا الان بیومیل ای ار میخورد 

پپتی جونیور میخوره ابدهنش غلیظ میشه میپره تو گلوش بزور برش میگردونیم بچه رو 

چن روز پیش دو سه روز دادم اینجوری شد دوباره بیومیلشو دادم تا جواب ازمایشش در بیاد ک الان دوباره گف همونو بده

دادم باز ابدهنش پرید گلوش 

میخوام ببینم شما همون شیر بیومیل و دادین تا اخر؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام شما پسرتون حساسیت پروتئین گاوی داشت بیومیل ای ار دادین عوارض نداشت؟ من دخترم یبار تو‌مدفوع خو ...

سلام شما چه شیری داد ید منکه هر شیری دادم نساخت🥺🥺موندم دیگه

دکتراهن انگار حالیشون نیس

⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔توجه⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

💙💙💙💙💙فروش انواع شیر خشک 💙💙💙💙

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈090565163۱

❤❤❤ نئوکیت،کومیداژن،الفامینو ❤❤❤❤

گلدن گات ، سیمیلاک گلد ،اپتامیل انگلیس و ترک ، sma ایرلند 

💜💜💜💜💜انواع مکمل های افزایش وزن نیدو در تمامی رنج سن از کودک تا بزرگسال، پدیاشور،انشور،شیر مایع اینفاترینی،ریسورس جونیور و......

💙💙💙💙💙انواع محصولات برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... کولیک مانند اینفاکول و.... افزایش قد و....

❤❤❤❤❤انواع محصولات سرماخوردگی وارداتی اورجینال

💚💚💚💚💚محصول جهت کنترل و درمان آلرژی ...... 

📢📢انواع مکمل برای افزایش وزن/قد/سیستم ایمنی/مولتی ویتامین/افزایش اشتها و.....

💛💛💛💛💛انواع تب بر خارجی کودک

انواع پوره میوه/سرلاک/پوره ساندیسی،/پاف/بیسکویت و......

❤❤❤👈👈👈مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر،استپ وزن،الرژی،رفلاکس،کولیک و .......

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈