2737
2739
عنوان

شیر خشک اپتامیل پپتی جونیور

| مشاهده متن کامل بحث + 26208 بازدید | 50 پست

فروش انواع شیر خشک های 

اسید امینه مانند نئوکیت ،الکر ،کومیداژن

ایرانی اپتامیل اچ ا ،پپتی،پپتی جونیور،نان اچ ا ،اپتامیل پره پی دی اف ،اف ام اس،ببلاک پره مچور،پی دی اف،

کندامیل ال اف ،انتی رفلاکس و انتی کولیک

انواع شیر خشک های وارداتی مانند سیمیلاک،اس ام ا،اپتامیل،گلدن گات،هیپ،لیتل اسلیپ و.......

انواع مکمل های افزایش وزن مانند شیر ملیع پدیاشور پلاس ،اینفترینی،ریسورس جونیور،پپتامین جونیور،نوترینی درینک،نیدو درب قرمز پدیاشور و......

انواع داروهای برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... داروی کولیک مانند ایزیکول بیبی،اینفاکول و ساپ سیمپلکس

انواع انتی بیوتیک های خارجی زیترومکس و ازیتروملیسین

انواع مکمل برای افزایش وزن،قد،ایمنی،مولتی ویتامین،افزایش اشتها و......

انواع تب بر

انواع دارو زادیتن .،کروئنو.....

انواع پوره ،سرلاک،پوره ساندیسی،‌پاف،بیسکویت و.....

مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر 

🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩۰۹۰۵۶۴۵۰۸۱۳🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

پیج اینستاگرام :.  Babyalergic2023

سلام میدونم از زمان تاپیک خیلی گذشته 

میخوام بدونم پپتی وزن دهی داره پسره من باید بخوره 

ولی چون نارسه وزنش برام خیلی مهمه 

سلامتی پسرماللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام میدونم از زمان تاپیک خیلی گذشته  میخوام بدونم پپتی وزن دهی داره پسره من باید بخوره  ...

وزن دهی داشت؟

از حدو مرزایی که دارین کوتاه نیاید کسی که واستون ارزش قائل باشه بهش احترام میزاره....                                                                   حرفی..؟! سخنی...؟! پیامی..؟! جواب میدم    https://abzarek.ir/service-p/msg/1167349           
2728
عزیزم من بیومیل ای ار دادم به پسرم عالیه اپتیکای خیلی بدمزس گناه داره نی نی ولی بیومیل هم ورن دهیش خ ...

سلام دوست عزیز

مگه بچه تون آلرژی نداشت چطور بیومیل بهش ساخت

علایم آلرژیش چی بود؟

من بچه ام با گیگوز یبوست شد.با آپتامیل پپتی اسهال و بی قرار 

با سمیلاک کامفورت اسهال و دفع خلط

موندم چکار کنم

اللهم عجل لولیک الفرج 
شما میتونی ال افم بدی بیومیل ال اف یا ببلاک ال اف شیرهای سویا مثل ایزومیل یا نان آل ۱۱٠ پپتی جونی ...

سلام عزیزم خوب هستین ،شیرهای فاقد لاکتوز مگه مال عدم تحمل لاکتوز نیست؟ میشه به بچه های آلرژی به پروتئین گاوی داد؟ 

2740
بهش نساخته ببین من پسرم هم رفلاکس داره و هم آلرژی هر شیر خشکی که بگی امتحان کردم دست آخر نان اچ آ به ...

سلام عزیزم خوب هستین،شما چه شیرخشک هایی دادین به پسرتون؟ دختر منم دقیقا شرایط پسر شما رو داره هم آلرژی و هم رفلاکس شدید

سلام دوست عزیز مگه بچه تون آلرژی نداشت چطور بیومیل بهش ساخت علایم آلرژیش چی بود؟ من بچه ام با گیگ ...

دقیقا شرایط منو دارین، به خدا منم دیگه موندم چی بدم،چه شیرخشک هایی شما تا به حال دادین؟ چند وقتشه بچتون؟ دختر من شش ماهش تموم شده دو ماهه که آلرژیش شروع شدا

دقیقا شرایط منو دارین، به خدا منم دیگه موندم چی بدم،چه شیرخشک هایی شما تا به حال دادین؟ چند وقتشه بچ ...

وای دیگه بریدم هیچ کس هم درک نمیکنه

دوماهشه یکماهگی جوش زد صورتش و با گیگوز یبوست شد آزمایش مدفوع دادم گلبول سفید چندتا توش بود دکتر گف التهاب روده داره

ببلاک کامفورت و سیملاک کامفورت دادم فایده نداشت.پپتی بی قرار شد .با دکتر مقدادی صحبت کردم گفت واکسن روده خوبه بخوره ولی جرات نمیکنم.شما دیگه شش ماهش هست کم کم خوب میشه ان شالله.بیشتر فرنی و ..‌ بهش بده 

اللهم عجل لولیک الفرج 
وای دیگه بریدم هیچ کس هم درک نمیکنه دوماهشه یکماهگی جوش زد صورتش و با گیگوز یبوست شد آزمایش مدفوع د ...

ایشالا عزیز دلم،ایشالا نی نی شما هم بهتر بشه،شیرخشک نئوکیت و شیرهای بدون لاکتوز مثل نان al110 هم امتحان کنید،البته با نظر دکترش

❤❤❤❤❤❤❤توجه❤❤❤❤❤❤❤

💙💙💙💙💙فروش انواع شیر خشک 💙💙💙💙

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

❤ نئوکیت ❤

گلدن گات ، سیمیلاک گلد ،اپتامیل انگلیس و ترک ، sma ایرلند 

💜💜💜💜💜انواع مکمل های افزایش وزن نیدو در تمامی رنج سن از کودک تا بزرگسال، پدیاشور،انشور،شیر مایع اینفاترینی،ریسورس جونیور و......

💙💙💙💙💙انواع محصولات برند و معتبر برای رفلاکس موتیلیوم و نکسیوم و گاویسکون و..... کولیک مانند اینفاکول و.... افزایش قد و....

❤❤❤❤❤انواع محصولات برای تقویت سیستم ایمنی و سرماخوردگی 

💚💚💚💚💚محصول جهت کنترل و درمان آلرژی ...... 

📢📢انواع مکمل برای افزایش وزن/قد/سیستم ایمنی/مولتی ویتامین/افزایش اشتها و.....

💛💛💛💛💛انواع تب بر خارجی کودک

انواع پوره میوه/سرلاک/پوره ساندیسی،/پاف/بیسکویت و......

❤❤❤👈👈👈مشاوره رایگان مادر و کودک جهت افزایش شیر،استپ وزن،الرژی،رفلاکس،کولیک و .......

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

👈👈👈👈👈👈👈09056516371

2706