2737
2739
عنوان

سنندج چ جور شهریه برای درس خوندن؟

710 بازدید | 49 پست

برای ی دختر تهرانی

از فرهنگ کوردا

ارزشاشون و ... اگر میشه برام بگید

تاریخ شروع: ۱۳۹۹.۲.۳۱🌸وزن اولیه: ۸۲.۸ 🌸وزن فعلی: ۶۵ 🌸وزن هدف: ۵۳🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خیلی اذیت میشی غربت دیوونت میکنه

خودم کوردم

توصیه میکنم شهر دیگه بری

2740
مــــن سنندجیم.....ما کوردها خیلی فرهنگمون از تهروووونی ها بهتره عزیز....از اون علامت تعحبت خوشم نیو ...

کجاست علامت تعجب!!عزیزم همه قومیت ها خوب وبافرهنگن کسی بر کسی برتری نداره شما از قومیت خودت تعریف کردی یه قوم دیگرو کوبوندی

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
مــــن سنندجیم.....ما کوردها خیلی فرهنگمون از تهروووونی ها بهتره عزیز....از اون علامت تعحبت خوشم نیو ...

علامت تعجب کجا بود عزیزم؟!

کجاست علامت تعجب!!عزیزم همه قومیت ها خوب وبافرهنگن کسی بر کسی برتری نداره شما از قومیت خودت تعریف کر ...

دقیقا:))

اتفاقا من میخوام ارزشاشونو بدونم ی وقت کاری نکنم ک تو فرهنگشون بد باشه و بی احترامی باشه و...

دقیقا همین حرفت نشون میده که فوق العاده بی فرهنگ و نژادپرست و بی منطقی

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706