2733
2739
عنوان

سنندج چ جور شهریه برای درس خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 49 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خیلی اذیت میشی غربت دیوونت میکنه خودم کوردم توصیه میکنم شهر دیگه بری

ینی ممکنه چون از خودشون نیستم باهام بدرفتاری بشه؟

تاریخ شروع: ۱۳۹۹.۲.۳۱🌸وزن اولیه: ۸۲.۸ 🌸وزن فعلی: ۶۵ 🌸وزن هدف: ۵۳🌸
2731

واسه ی من ک ی دخترم سخته از شهرخودم بکوبم برم ی شهر دیگه تو رو نمیدونم اگ تحمل دوری از خونوادتو داری فرقی نداره واس درس خوندن هر جا ک بری

آن که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد. نه خود را می شناسد. نه طبیعت را و نه زندگی را...
ینی ممکنه چون از خودشون نیستم باهام بدرفتاری بشه؟

نه اینطور که نیست 

ولی اول اینکه اونجا کلا کوردی حرف میزنن و برات سخته قطعا

من دوست خودم دانشگاه سنندجه میگفت یه دونه تهرانی داشتیم بعد یه ترم انصراف داده اذیتش نکردن

ولی کلا فرهنگا متفاوته دیگه

اگر اچادري هستينرو ولي اگر ادم به روزي هستين خيلي شهر خوبيه من كه عاشقشم خوش مي گذره كلي

نه مومن نیستم

شما دانشجویید؟

خودت بری  میفهمی  و صمیمیت را حس میکنی

بله رفتم وقتی ۱۰-۱۱ سالم بود و مردمان خیلی خوب و مهمان نوازی بودن و خاطره فوق العاده ای دارم از کردستان

نه اینطور که نیست  ولی اول اینکه اونجا کلا کوردی حرف میزنن و برات سخته قطعا من دوست خودم دانش ...

کوردی یاد گرفتن سخته؟