2733
2739
عنوان

خیانت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 101 پست
بچه ها منم حالم گرفتس دیروز فهمیدم دوست چندسالم شوهرداره بایه مرده زن وبچه دار رابطه داره ازدیروز هن ...

الان من میگم تقصیر زن هاس همه میریزن سرم ـ همین زن ها ارزش و ابروی بقیه زن هارو زیر سوال میبرن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
الان من میگم تقصیر زن هاس همه میریزن سرم ـ همین زن ها ارزش و ابروی بقیه زن هارو زیر سوال میبرن

آره واقعا زن تاخودش نخواد هیشکی نمیتونه طرفش بره 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
عزیزمممم💞 منم روزای قتل و شهادت و اینا خوشم نمیاد از این کارا

والا اصلا خیلی اتفاق بدیه حامله باشی پنج ماهه دختر ده سالتو بذاری حیاط مرد غریبه بیاری تو خونه ظهر تاسوعاا 

بعد ی سری میگن شاه بخشیده اون یکی نمیبخشه سری قبل تاپیک زدم شوهرش چرا باید ببخشتش ریختن سرم

2740

ای بابا اینجورچیزا زیاده...شهرما ی دختره شوهرداشته ۱۶سالش هم بوده ی بچه دوساله داره..توفضای مجازی بایکی دوست میشه پسره هرشب میاد خونشون باهم میخابن ب شوهرشم قرص خواب میده..اخر ی شب شوهرش بیادارمیشه زنشو با مرده میبینت شوکه میشه پسره هم شوهرشو میزنه دختره هم چاقوروبرمیداره ویزنه توقلب شوهرش...بعدم میره بیرون دادوهوارمیکنه ک شوهرمو کشتن..ازاخردخترش ب پلیسا میگه مامانم باچاقوباباموزدهباچاقوباباموزده..الانم جفتشون زندانن..شوهره هم خدابیامرزدش..

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
میگم این چ قانونیه اینحوری باشه ک هیشکی از هیچی ترسی نداره راحت باهمه میپرن اخه

منم نظرم همینه چرا قانون این جوری هست که پسره که مجرمه باید مجازات بشه نمیشه تازه بهش دیه تعلق میگیره مرده که که بهش خیانت شده و دچار شوک روحی و روانی شده باید هم دیه پسره رو بده هم مهریه خانمه رو قانون باید این جوری بود که باید به زنه مهریه تعلق نمی گرفت نه اینکه پسره شامل دبه می شد

😳😳😳یا ابلفززز این دیگه از اونم پیچیده ترههه یاخدااا

اگ بخای نگاکنی خیلی ازین فجیع ترهم هست.مثلایکی دیگ بادوس پسرش شوهرشو میکشه تو اشپزخپنه چالش میکنه ازاون خونه هم میرن.همه فکرمیکنن مرده گم شده ی جایی مرده...بعددوسال بچش ب عموش میگه بابام تواشپزخونه خونه قبلی خابیده اینام مشکوک میشن پیگیری میکنن میفهمن...

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
2706