2737
2734
عنوان

کنکور قبول نشدم😳

| مشاهده متن کامل بحث + 29858 بازدید | 108 پست
شما تا چ مدرکی خوندین ،چ رشته ای  یعنی کلا ولش کردین

فوق لیسانسم

بله تا دکترا رفتمو ولش کردم

وقتی دیدم هرچی هم بخونم باز موقع کار میگن تسلط کاری تصمیم گرفتم ب ابعاد دیگه زندگیم مشغول شم.

میکروبیولوژی

آخخخ ک زمین بدجور گرده ، آدم نماها!!!
میدونم دانشجوی پزشکی هستی. 

من بارها تو همین سایت برای بچه ها از سختیاش گفتم و همچنان میگم

نمیدونم شما رشته ی خودتون چیه

ولی اگه دانشجوی این رشته باشید حرف های منو درک خواهید کرد

متاسفانه بچه ها فک میکنن اگه پزشکی در بیان از همون سال اول نونشون تو روغنه و دیگه نیازی به درس خوندن نیس

این تصورات اشتباهه

شاید تو دوران علوم پایه بشه در کنار درس ها به برنامه های غیر درسی هم رسید

ولی بعد از اون

همزمان با شروع دوران فیزیوپات دیگه بیشتر وقتت میره برای درس خوندن

عملا وقت چندانی برای تفریح نداری

آزمون های خیلی زیادی رو باید پشت سر بگذرونی مث پره انترنی که تلاش زیادی رو میطلبه

بعد هم تو دوران اینترنی با اون شیفت های سنگین ماهی 800 تومن بهت میدن که فقط صرف رفت و آمدت میشه

بعد تموم شدن پزشکی عمومی اگه استریت بشی باید آزمون دستیاری بدی که حتی اگه اونجه هم بتونی قبول بشی شیفت های بسیار سنگین گاهی 72 ساعته داری با حقوق خیلی خیلی پایین

بعد از تموم شدن این دوره هم باید طرح عمومی و تخصص رو در کنار هم بگذرونی و بعد 15 سال تو تازه یه پزشک متخصصی که هنوز مردم اعتماد چندانی بهت ندارن و باید رقابت کنی با پزشکای پرسابقه تا بتونی معروف شی و بخوای به درآمد برسی عملا خیلی از روزای قشنگ عمرت که میتونس به بهترین شکل بگذره تو مشغول درس خوندن بودی و نتونستی ازشون لذت ببری

این چیز کمی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ب خودکشی فکر میکنم فکرش داره منو میکشه دیروز رفتم واسه انتخاب رشته غرورم شکست گفت هیچی نمیشی جل ...

ای باباا تو ک میدونی رتبت خوب نبود نباید میرفتی یه جوری ماسمالیش میکردی 😪😪😪

2728
   خود زني نكن .     ضعيف نباش .  خودم وقتي دلم ميگره آهنگ از چي ب ...

دلم میخواد الان تیغ رو بردارم تا استخون ببرم کلی ب یکی قول دادم

خدایا جز تو کسی رو ندارم😔❤ پناه منه بی پناه باش🙏
ای باباا تو ک میدونی رتبت خوب نبود نباید میرفتی یه جوری ماسمالیش میکردی 😪😪😪

اخه دیگ نمیتونم پشت کنکور بمونم میخواستم ببینم چ میارم حداقل از جهنم پشت کنکور راحت باشم

2738
تلاش کردم ولی امکاناتی نداشتم خیلی تیز هوشانیا میشناسم ک رتبشون بیشتر از منه

عزیزم به مدرسه نیس مهم خوندن فرده منم تو تیزهوشان بودم از نظر امکانات و دبیر از مدرسه دولتی پایین شهر تهرانم بدتر بود. البته ما اول سال بودیم و خیلی سختی کشیدیم. بودن کسایی که تو مدرسه ما تو14 سالگی ازدواج کردن و تو فاز درس نبودن اصلا شمام خودتونو با اونا نسنجین فقط با خودتون مقایسه کنین

عزیزم به مدرسه نیس مهم خوندن فرده منم تو تیزهوشان بودم از نظر امکانات و دبیر از مدرسه دولتی پایین شه ...

رتبم از خیلی از اونایی ک تیز هوشانی بودن بهتر شدن باورتون میشه خیلیاشون شصت هزار یا پنجاه هزارن

من بارها تو همین سایت برای بچه ها از سختیاش گفتم و همچنان میگم نمیدونم شما رشته ی خودتون چیه ولی ا ...

عزیزم من میخوام انتخاب رشته کنم و شانسم دارو و پزشکی های درجه ۳ هستش شما جای من باشید چه میکنید؟؟؟

بیش تر از همه تلاشی‌کردم ک جواب نداده ناراحتم میکنه زحماتی ک هدر رفت عمری ک کرد تحقیرایی ک شدم ولی ا ...

عزیزم کانالای زیادی هستن که تو این زمینه فعالیت میکنن و پی دی اف کتابای تستو رایگان میزارن میتونی از اونا استفاده کنی ولی ببخش اینو میگم تو که شرایطت اینجوری بوده نباید از خودت توقع پزشکی قبول شدن داشته باشی تا اینجوری نشی الانم با وجود بی امکاناتی باز رتبت خوب بوده امسال سعی کن تست زیاد بزنی اگه دیدی رتبه دلخواهت نشد اون موقع میتونی بری سراغ یه چیز دیگه و صد البته فکرنکن بری دانشگاه همه چیز اونجا حله نه اونجام مشکلات خاص خودشو داره

2706