2737
2734
عنوان

کنکور قبول نشدم😳

| مشاهده متن کامل بحث + 29851 بازدید | 108 پست
من خودم ۶ ساله پشت کنکورم هر ۲ سال کنکور میدم سراسری قبول میشم یا راه دور یا رشتش مناسب نیست با اینک ...

عزیزم درکت میکنم واقعا شرایط سختی داری. ببین حس خودت راجب به خودت چیه واقعا میخوای اون رشته مدنظرتو قبول شی اینقد براش شوق و ذوق داری که اگه دست برداری بعدا تو آینده حسرتشو بخوری یا نه فقط بزای رفع تکلیف داری کنکور میدی

اگه از دسته اولی بشین یه بار برای همیشه تمام تلاشتو کن همه انرژیتو بذار کم نیار ابدا جوری تلاش کن که خودت نسبت به خودت حس خوبی داشته باشی

اگه نه از دسته دومی بهت پیشنهاد میکنم بری سراغ کاری که بهش علاقه داری میتونه ورزش، هنر یا هرچیزی باشه کاری که بهت حال خوب میده 

میدونم که میتونی دختر بهت ایمان دارم یادت نره خدا گر ز حکمت ببند دری ز رحمت گشاید در دیگری  شاید چیزی که مدتها براش تلاش کردی به صلاحت نباشه و خدا یه چیز بهتر برات کنار گذاشته باشه

موفق باشی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731