2733
2739
عنوان

کنکور قبول نشدم😳

| مشاهده متن کامل بحث + 29851 بازدید | 108 پست
احساس میکنم جهنم بهتر از حال الان منه بدجور از طرف خونوادم روم فشار روحیه از دیگران بخدا از ت دلم می ...

فقط ب تو فشار وارد نیس از طرف خونواده ب خیلیا هس‌ و اینکه ما طاقت اتیش این دنیا رو نداریم چ برسه ب اون دنیا ک اتیشش ۷۰ برابر سخت تر از اتیش این دنیاست

کسایی که خودارضایی میکنن برای ترک میتونن توی نت بزنن مرکز نزدیکی به خدا وعضوتلگرامش بشن توی ترک خودارضایی وگناهای دیگه خیلیییییییی کمک میکنن مخصوصا خودارضایی ..هر گناه جنسی..ی بخش داره ب اسم ساحل ارامش و توش پاسخ داده شده ب سوالات متنوع وهر سوالی ک میخوای میتونی بپرسی هرکی کمک خواست درخدمتم گناه کبیره است که عذاب خدا رو داره وحدیث داریم خدا تو روز قیامت به چهره فرد خودارضاکننده نگاه نمیکنه .وپیامبر ص فرمودند با فرد خودارضا کننده هم غذا حتی نمشن..ضعیفیه چشم۲لاغری شدید۳کم شدن اعتماد ب نفس۴ازدست دادن زیبایی۵گودی زیر چشم ها۶ درمردان زودانزالی۷مشکلاتی در اینده برای فرزند اوری۸کم شدن حافظه و......درتهران درسالهای اخیر عده ای ب علت همین کار راهی تیمارستان شدند به خیال بعضی ها عوارض نداره ک کاملا در اشتباه محضن و حتی بعضی دکترا هم میگن ضرر نداره که حرف کاملا اشتباهیه قطعا اگه ضرر نداشت اسلام اسم گناه کبیره رو روش نمیذاشت ولی بعد ترک خدا روشکرحتی کاملا ازبین میرن ولی ب امید اینده دور نگین بعدا ترک میکنم چون ممکنه بعدنی از راه نرسه یا عوارضش خیلی بدجور رو فرد اثرگذاشته باشه ناامید نباشین هرچه زودتر ترک کنین بهتره بزرگترین ضررش هم اینه ک ادم رو از خداخیلی دور میکنه ولذت عبادت رو از ادم میگیره خدا منتظرتونه برگردین توبه کنید خدامیبخشه بهترین راه ترک اینه ک هر چی فیلم مبتذل وتحریک کننده داری حذف کنی تو اتاق تنها نباشی.واسه زندگیت برنامه ریزی داشته باشی.نماز اول وقت بخونی 
اين چه حرفيه . همين كه سلامتي خداروشكر كنيد من داداشم حركت درماني انجام ميده  مربيه و بعضي دخت ...

😔😔😔اوهوم جسمی سالمم ولی روحم از دوری مرده

خدایا جز تو کسی رو ندارم😔❤ پناه منه بی پناه باش🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😔😔اوهوم جسمی سالمم ولی روحم از دوری مرده

قوي باش

منفي بودن را بذار كنار

هيچ شخصي نميتونه كمكت كنه و فقط خودت هستي 

پس به خودت آسيب نزن

چه جسمي و چه روحي

من خودم تا قبول نشم ول كن كنكور نيستم

حتي اگه ميرفتم سربازي و ازدواج ميكردم و 30-40 سالم ميشد باز هم به كنكور دادن فكر ميكردم     

به خودت قول بده ديگه خودتون ناراحت نكني و آسيب به خودت نزني

عزیزم منم امسال کنکور دادم شدم هیجده هزار ولی میدونم پزشکی قبول نمیشم حدود یکساله میرم آموزش دف الان ...

اخه میگم خدایا جواب زحماتم چی‌میشه ینی ؟😭

2731
فقط ب تو فشار وارد نیس از طرف خونواده ب خیلیا هس‌ و اینکه ما طاقت اتیش این دنیا رو نداریم چ برسه ب ا ...

😔😔😔😔 خوشبحال اونایی سربلتد میشن و این حقارت روزهیچ وقت نمیبینن خدایا

قوي باش منفي بودن را بذار كنار هيچ شخصي نميتونه كمكت كنه و فقط خودت هستي  پس به خودت آسيب نز ...

😔😔😔 من ی دفه عصبی میشم میرم توی این فاز مرگ‌و خودزنی ... ولی بعدش پشیمون میشم انا دوباره ی اتفاق بدتر میوفته ک منو جدی میکنه☹🙁 بازم مرسی

منم هدفم مامایی بود سال اول 60هزار اومدم سال دوم هفتهد سوم هشتاد وپنج .کاش هیچ وقت تجربی نمیرفتم ن ر ...

هعیییییی😔😔

2740
نه ديگه اين كار را نكن     خواهش ميكنم ان شاء الله بهترين ها براي شما اتفاق بيفته .

بله ممنون 😊😊😊 ولی اصلا دست خودم نیست

بله سخته خيلي هم سخته خواهرم سال سوم دبيرستان طلاق گرفت و معدلم 6 نمره افت كرد  تا دوم دبيرس ...

چه زندگی پر فراز و نشیبی...امیدوارم به اهدافتون برسین و ارزوهاتون ، خاطره بشن

موفق باشید  

میشناسم کسی رو که5 سال پشت کنکور بوده تا بتونه به چیزی که میخواد برسه  اگه واقعا تلاشت خیلی زیا ...

من خودم ۶ ساله پشت کنکورم هر ۲ سال کنکور میدم سراسری قبول میشم یا راه دور یا رشتش مناسب نیست با اینکه خودم انتخاب رشته میکنم ولی موقعه اومدن کارنامه پشیمون میشم امسالم کنکور دادم اما بخاطر سهل انگاری خودم و منافع سازمان سنجش فک نکنم قبول بشم خیلی گریه کردم اما تسلیم نمیشم

خیلی سخته

کل زندگیم دستخوش این موضوعه

ولی منتظرم کارنامه نهاییم بیاد