2726
عنوان

کنکور قبول نشدم😳

| مشاهده متن کامل بحث + 29742 بازدید | 108 پست

[QUOTE=156738718]به كي ؟ شما بايد بخاطر ارزشي كه براتون قائليد و بخاطر قوي بودن و جوگير نبودن اين كار را نكنيد نه بخ ...[/QUOTب دوستم قول دادم من الان تنها کسی ک بی ارزش ترین ادمه زندگیمه خودمم ..از خودم متنفرم ب شدت از زندگیم از همه جیم 

خدایا جز تو کسی رو ندارم😔❤ پناه منه بی پناه باش🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم کانالای زیادی هستن که تو این زمینه فعالیت میکنن و پی دی اف کتابای تستو رایگان میزارن میتونی از ...

دیگ نمیتونم بمونم پشت کنکور ما شرایط خونمون هم خیلی متشنج هسته هر روز دعوا هر روز ی روز ارامش برای خوندن نداشتم یکی از عزیزانم رو از دست دادم خواهرم طلاق گرفت وضع روحیم داغون بود

[QUOTE=156738718]به كي ؟ شما بايد بخاطر ارزشي كه براتون قائليد و بخاطر قوي بودن و جوگير نبودن اين كا ...

دوست از جنس مخالف ؟

ببخشيد اما ضعيف النفس هستين .

اينقدر ضعيف نباش .

قوي باش و سخت شو .

سخت بودن در جاي خودش از آدم ي انسان با قلب بزرگ و مهربون ميسازه !

2728
[QUOTE=156738718]به كي ؟ شما بايد بخاطر ارزشي كه براتون قائليد و بخاطر قوي بودن و جوگير نبودن اين كا ...

عزیزم تا زمانی که خودت خودتو دوس نداشته باشی و براش ارزش قائل نشی کسی دوستت نداره و برات هیچ ارزشی قائل نیس

دوست از جنس مخالف ؟ ببخشيد اما ضعيف النفس هستين . اينقدر ضعيف نباش . قوي باش و سخت شو . سخت بودن ...

ن هم جنس روانشناسم میرم ولی دیگ نمیکشم زندگیم جهنمه ...اخه ب چ قیمتی ادم بخواد ادامه بدع ..من الان فقط دارم نفس میکشم

قول دادم دیگ خط خطی نکنم خودکشی نکنم

عزیزم با خودکشی مستقیم میری جهنم و عذاب داعمی شروع میشع

کسایی که خودارضایی میکنن برای ترک میتونن توی نت بزنن مرکز نزدیکی به خدا وعضوتلگرامش بشن توی ترک خودارضایی وگناهای دیگه خیلیییییییی کمک میکنن مخصوصا خودارضایی ..هر گناه جنسی..ی بخش داره ب اسم ساحل ارامش و توش پاسخ داده شده ب سوالات متنوع وهر سوالی ک میخوای میتونی بپرسی هرکی کمک خواست درخدمتم گناه کبیره است که عذاب خدا رو داره وحدیث داریم خدا تو روز قیامت به چهره فرد خودارضاکننده نگاه نمیکنه .وپیامبر ص فرمودند با فرد خودارضا کننده هم غذا حتی نمشن..ضعیفیه چشم۲لاغری شدید۳کم شدن اعتماد ب نفس۴ازدست دادن زیبایی۵گودی زیر چشم ها۶ درمردان زودانزالی۷مشکلاتی در اینده برای فرزند اوری۸کم شدن حافظه و......درتهران درسالهای اخیر عده ای ب علت همین کار راهی تیمارستان شدند به خیال بعضی ها عوارض نداره ک کاملا در اشتباه محضن و حتی بعضی دکترا هم میگن ضرر نداره که حرف کاملا اشتباهیه قطعا اگه ضرر نداشت اسلام اسم گناه کبیره رو روش نمیذاشت ولی بعد ترک خدا روشکرحتی کاملا ازبین میرن ولی ب امید اینده دور نگین بعدا ترک میکنم چون ممکنه بعدنی از راه نرسه یا عوارضش خیلی بدجور رو فرد اثرگذاشته باشه ناامید نباشین هرچه زودتر ترک کنین بهتره بزرگترین ضررش هم اینه ک ادم رو از خداخیلی دور میکنه ولذت عبادت رو از ادم میگیره خدا منتظرتونه برگردین توبه کنید خدامیبخشه بهترین راه ترک اینه ک هر چی فیلم مبتذل وتحریک کننده داری حذف کنی تو اتاق تنها نباشی.واسه زندگیت برنامه ریزی داشته باشی.نماز اول وقت بخونی 
عزیزم شما لطفا ب من اینحوری نگو عمرم رو گذاشتم پای کنکور تجربی امسال سه نفر ب خاطر کنکور خودکشی کردن ...

ببخشید گلم من با خودم مقایسه کردم که روزی ۵ساعت خوندم و۱۰۰۰۰شدم ولی دوستم آخرین باری که کتاباشوبازکرددو سال پیش بود شد ۳۸۰۰۰ 

عزیزم من میخوام انتخاب رشته کنم و شانسم دارو و پزشکی های درجه ۳ هستش شما جای من باشید چه میکنید؟؟؟

عزیز دلم این بستگی به علاقت داره که بیشتر به سمت شیمیه یا زیست

توان خوندن 11 سال درس (بدون احتساب طرح)رو داری یا نه

و این که تو محیط بالین دوس داری کار کنی و با خون و عفونت مشکلی نداری؟

درس های هر دو سخته ولی خب داروسازی تا حدودی سنگین تره بعضی از درساش

در کنارش پزشکی عمومی  مدت زمانی که طول میکشه کمی بیشتره و خب شیفتای سخت زیاد داره.

به خصوص این که پزشک عمومی درآمد خاصی نداره باید تخصص بگیری تا بشه رو درآمدت حساب کرد

اگه بخوای یه داروساز موفق باشی یا باید بتونی با یه سری از شرکت های معتبر همکاری کنی یا بتونی امتیاز بخری و داروخونه بزنی که خب به هزینه ی خیلی زیادی احتیاج داره

ولی اگه هیچ کدومش نشه باید مسئول فنی باشی که درآمدش تو حالت معمول از پزشک کمتره

حالا خودت با توجه به این شرایط تصمیم بگیر عزیزم

عزیزم تا زمانی که خودت خودتو دوس نداشته باشی و براش ارزش قائل نشی کسی دوستت نداره و برات هیچ ارزشی ق ...

اخه من ک ب هیچ دردی‌ نمیخورم گلم احساس میکنم فقط ی تیکه گوشت و استخونم ک ب هیچ دردی نمیخوره

عزیزم با خودکشی مستقیم میری جهنم و عذاب داعمی شروع میشع

احساس میکنم جهنم بهتر از حال الان منه بدجور از طرف خونوادم روم فشار روحیه از دیگران بخدا از ت دلم میگم دیگ نمیکشم دیگ نمیتونم ای کاش مادرم نبود

عزیز دلم این بستگی به علاقت داره که بیشتر به سمت شیمیه یا زیست توان خوندن 11 سال درس (بدون احتساب ط ...

ممنونم خیلی لطف کردید علاقم شدید به سمت دارو هست اما مسئله مالی برام مهم نیست داروخانه شبیه یجور تجارت هست 

هرچند دیگران خیلی مسخرم میکنن ولی دوست دارم توی داروسازی ادامه بدم و بتونم تو پروژه های تحقیقاتی شرکت کنم😅😅😅🤷‍♀️

ببخشید گلم من با خودم مقایسه کردم که روزی ۵ساعت خوندم و۱۰۰۰۰شدم ولی دوستم آخرین باری که کتاباشوبازکر ...

ن عزیزم امسال سرایط ویژه ای بود برای‌کنکور ..کرونا

خودمم خونواوم فوق العاده متشنجه

اخه من ک ب هیچ دردی‌ نمیخورم گلم احساس میکنم فقط ی تیکه گوشت و استخونم ک ب هیچ دردی نمیخوره

ن عزیزم این فکرو نکن بشین فکر کن از بچگیت از الان ببین چه چیزیو دوس داشتی تو چی همه بهت گفتن خوبی اینو ادامه بده قطعا موفق میشی اگرم چیز خاصی پیدا نکردی بشین یه مهارتیو یاد بگیر با عشق و علاقه کم کم استعدادت خودشو نشون میده اگه به کلاس اموزشی دسترسی نداری میتونی کلیپاشو تو اینترنت نگاکنی. اعتماد به نفس داشته باشی همه چی حله

ن هم جنس روانشناسم میرم ولی دیگ نمیکشم زندگیم جهنمه ...اخه ب چ قیمتی ادم بخواد ادامه بدع ..من الان ف ...

اين چه حرفيه . همين كه سلامتي خداروشكر كنيد

من داداشم حركت درماني انجام ميده  مربيه و بعضي دخترها هستند كه جوون اند و خوش چهره اما دچار بيماري مثل ديسروفي شدند و نميتونند راه برند

بعضي مردها تصادف كردند و وضع مالي خوبي هم داشتند و معلول شدند و نخاعي اند و زنشون گذاشته رفته با يكي ديگه ازدواج كرده و يا طلاق گرفته

البته برعكس هم بود كه ي پسر اومده بود خاستگاري ي دختر معلول كه پاهاش ضعيف بود و نميتونسته راه بره 

تازه شما دخترين و رشته هايي مثل فرهنگيان هم خوبه و خرج زندگي كه نبايد بدين كه حتما ي شغل پردرآمد باشه

تا وقتي نفس ميكشين و بدنتون سالمه بايد خداروشكر كنيد كه لااقل ميتونيد تلاش كنيد و اوضاع را بهتر كنيد

2706