2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچقدر خودمو میزنم به بی خیالی یا مشغول میکنم نمیشه

منم دوماه پیش زدم نشد آمپول .

ماه بعد دارو هامو گذاشتم کنار گفتم خدا هروقت داد بده واصلن استرس نداشتم 4روز پری نشدم تست زدم مثبت بود الآنم 8هفته ام. من دوسال نیم منتظر بودم میدونم سخته اما استرس بزار کنار به خدا توکل کن

2731
منم دوماه پیش زدم نشد آمپول . ماه بعد دارو هامو گذاشتم کنار گفتم خدا هروقت داد بده واصلن استرس نداش ...

واای خوش به حالتون خیلی مبارکت باشه 

انشالله صحیح و سالم بغلش کنی 

برای منم دعا کن 

۵ روز مونده به موعدم 

مرسی ❤️انشالله ک همین ماه نتیجه بگیری . چشم حتما

انشالله....خدا از دهنت بشنوه 

والا دکتر میریم نه میگن تنبلی داری نه میگن عفونت داری هیچی 

فولیکولاتم میگن خیلی خوبن 

شوهرمم پارسال آز داد فقط مورفولوژیش ۳ درصد بود تحرک و تعداد عالی بود 

مشکوک به واریکوسل هم بود ولی گفتن اصلا عمل کردنی نیست وهمونجور بمونه 

یک سال و نیمه اقدامم 

یبار فقط دکتر لتروزول داد خوردم نشد بعد چند ماه فاصله دادم ماه پیش رفتم دکتر هم لتروزول داد خوردم هم امپول زدم 

اولین باره آمپول میزنم براهمین خیلی امید دارم 

بعد از تزریق آمپول هم هیچ دردی نداشتم فقط یکی دوبار زیر دلم بدجور گرفت و ول کرد 

الانم هییییچ دردشکمی و زیر دل یا کمردرد ندارم اصلا

هرزگاهی ترشح آبکی دارم 

استرسم به اینه که چون خیلی امید دارم یهو بخوره تو ذوقم 

2740
اولین باره آمپول میزنم براهمین خیلی امید دارم  بعد از تزریق آمپول هم هیچ دردی نداشتم فقط یکی د ...

منم دوبار آمپول زدم شوهرم واریکوسل دوطرفه داشت عمل کرد .

عزیزم استرس نداشته باش نتیجه میگیری انشالله یکسال ک هیچی نیس اینجا بودن 10سال اینا بی نتیجه بوده .من خودم کشیدم میدونم سخته ولی تحمل کن بی نتیجه نمی‌مونی قول میدم بهت 

منم دوبار آمپول زدم شوهرم واریکوسل دوطرفه داشت عمل کرد . عزیزم استرس نداشته باش نتیجه میگیری انشالل ...

بعد از عمل بهتر شدن همسرتون؟

شما خودت مشکلی نداشتی؟؟؟

قبل از انیکه بفهمی بارداری علائم داشتی؟؟؟

منم دوبار آمپول زدم شوهرم واریکوسل دوطرفه داشت عمل کرد . عزیزم استرس نداشته باش نتیجه میگیری انشالل ...

ماهی که امپول زده بودین درست سر موعد پریود شدین؟

یا با تاخیر؟

بیخشید سوال میپرسم میخام از تجربتون بدونم

بعد از عمل بهتر شدن همسرتون؟ شما خودت مشکلی نداشتی؟؟؟ قبل از انیکه بفهمی بارداری علائم داشتی؟؟؟

بهتر ک ن زیاد باداروقرص یکمی فرق کرد .

خودمم نه مشکلی نداشتم عکس رنگی هم به پیشنهاد دکتر گرفتم ک 3ماه بعد عکس رنگی شد.

فقط سینه هام درد میکرد وانگاری میخاستم پری بشم چک میکردم خبری نبود ترشح هم داشتم

بهتر ک ن زیاد باداروقرص یکمی فرق کرد . خودمم نه مشکلی نداشتم عکس رنگی هم به پیشنهاد دکتر گرفتم ک 3م ...

آهان..منم میخام اگه این ماه باردار نشدم به دکتر بگم برام عکس رنگی بنویسه 

2706