2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدون سرویس چوبو گهواره و اسباب بازی و این جنگولک بازی های اتاقش تا الان یه 7 تومنی شده

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2742

اخي به سلامتي..

من بچه اولم شش سالشه الان ميبينم قيمتها خيلي فرق كرده..اون موقع رو محاسبه ميكنم به قيمت الان ميشد ٤٠تومن 👀👀👀👀 خيلي مسخره است اينهمه گروني..

بادي ركابي اينا تيكه اي پنج بود تازه ماركاي خفن!!! سرهمي كارتزرر ٢٤ تومن بود

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
چند هفته ای؟ سونو ان تی گفت؟!

الان ۱۵ هفته و ۱ روزم، نه ان تی تو ۱۱ هفته گفت مشخص نیست، تو ۱۴ هفته و ۴ روز دکتر خودم گفت پسره، البته یه هفته دیگه سونو دارم تا مطمعن شم ولی دکترم تو مطب سونو کرد قطعی گفت پسره

2738
الان ۱۵ هفته و ۱ روزم، نه ان تی تو ۱۱ هفته گفت مشخص نیست، تو ۱۴ هفته و ۴ روز دکتر خودم گفت پسره، الب ...

مبارکه

ببخشید زیاد میپرسم

هفته دیگه سونوی چی داری؟! چقدر سونو زیاد میری ضرر نداره؟!

من ی قلب و ان تی رفتم تاحالا فقط .شونزده هفته م

سونوی انومالی هجده هفتگی باید برم

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
من فقط ضروریارو خریدم سیسمونی نمیشه بهش گفت ۱/۵۰۰/۰۰۰ شد 🤪

خیلی هم عالی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بزرگتر بشه هم کلی چیز میز لازم داره واسه رفاهش

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
سلام مامانهای عزیز با اجازه از استارتر بنظرتون تشک گارددار بخرم یا هزینه اضافی هست 

اضافه اس 

ست دم دستی بزرگ بگیر که تا دو سال استفاده بشه 

آغوشی بگیر 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
مبارکه ببخشید زیاد میپرسم هفته دیگه سونوی چی داری؟! چقدر سونو زیاد میری ضرر نداره؟! من ی قلب و ان ...

یه بار برا قلبش رفتم و یه بارم ان تی، تو مطب دکترم که هرماه میرم کنترل قلبشو چک میکنه گفتم جنسیتم نگا کرد

انومالی ۱۸ هفته منم باید برم، دکترم آزمایش غربالگری مرحله دوم نوشته برام تو ۱۶ هفته حالا آزمایشگاه سونوی همون هفته رو میخواد سونوی قبلیم رو قبول نداره مجبورم ۱۶ هفته سونو برم بازم

2706