2737
2739
اگه پیاده بیرون میری لازمه من هیچوقت پیاده بیرون نمیرم صندلی ماشین و گریر خریدم روروئک و کالسکه نخری ...

منم همسرم میبره تنهاذبیرون نمیرم مگه اینکه خونه مادرم ک 3تا کوچه فاصلمونه

به خدا اعتماد کن ؛ اوهرچیزی را به قشنگترین شکل ممکن به تو میدهد، اما در زمان خودش 
اگه پیاده بیرون میری لازمه من هیچوقت پیاده بیرون نمیرم صندلی ماشین و گریر خریدم روروئک و کالسکه نخری ...

سیسمونی بچه دومم رو هم مامانم خرید من ففط تخت برای سودا خریدم اکثر لباسها و کفشهاشو مامانم میخره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم از راهنماییتون خدا خیرتون بده واقعا نمیدونستم چیکار کنم😘🌹

ست دم دستی از اینا بگیر منم میخوام بگیرم ۴تیکه هستن

جنسشون هم مخمله

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2731
خیلی هم عالی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ بزرگتر بشه هم کلی چیز میز لازم داره واسه رفاهش

دقیقا شوهرم گفت نه ما فرار میکنیم نه بچه هر وقت چیزی لازم شد میریم میخریم دیگه برا چی همشو الان یجا بخریم ،دیدم بد نمیگه ☺

ممنونم عزیزم، فقط بنظرتون عرق نمیکنن روی تشک وبالش یعنی گرم نیست چون مخمله 

فکر نکنم عرق بکنن 

بخصوص برای بچه تو زمستون خوبه که هوا سرده 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2740
فکر نکنم عرق بکنن  بخصوص برای بچه تو زمستون خوبه که هوا سرده

اره برای زمستون خیلی خوبه من زایمانم انشاالله میشه نیمه فروردین دیگه فکر کنم بخوره به گرما، ولی حتما میگیرم ازین مدل بجای تشک گارددار

اره برای زمستون خیلی خوبه من زایمانم انشاالله میشه نیمه فروردین دیگه فکر کنم بخوره به گرما، ولی حتما ...

تشک گارد دار فقط شیکه 

کاربرد زیادی نداره 

برای زمستون نی نیت خوبه 

چون نی نیت فروردین به دنیا میاد به نظرم کیسه خوابشو نگیر به دردت نمیخوره 

تشک گارد دار فقط شیکه  کاربرد زیادی نداره  برای زمستون نی نیت خوبه  چون نی نیت فرو ...

چشم عزیزم حتما ممنونم ازتون که راهنماییم کردید، فقط یه سوال دیگه شیشه شیر چه جنسی بهتره شیشه ای؟

چشم عزیزم حتما ممنونم ازتون که راهنماییم کردید، فقط یه سوال دیگه شیشه شیر چه جنسی بهتره شیشه ای؟

فروشنده به من گفت برای ماه های اول پلاستیکی بهتره چون سنگین نیس ولی ماه های بالاتر شیشه ایی بخر 

اگه دوست داشتین عکس از سیسمونی بدین .واینکه کالسکه چه مارکی خریدین

من کالسکه هیرو گرفتم 

خیلی شیکه 

فروشنده به من گفت برای ماه های اول پلاستیکی بهتره چون سنگین نیس ولی ماه های بالاتر شیشه ایی بخر ...

واقعا ازتون ممنونم عزیزم، لطف کردید، انشاالله سالم و سلامت باشید، و نی نیتون هم سالم و سلامت بیاد بغلتون🙏🙏🙏🌹🌹🌹

2706