2726

من ۲۵ م 

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خریدم.ولی فقط واجبا.چون خونمو میخوام‌بازسازی کنم خیلی چیزا نخریدم.شد هف تومن.بدون کمد

.تخت کنار مادر و ننو میزیکال و وسایل بهداشتی و اینا گرفتم

ولی همه چیشو جنس خوب گرفتم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
وای منم باید بخرم موندم چیا بخرم که خرج اضافی نباشه و به درد بخور باشه🤔

من از امامزاده حسن خریدم.خیلی قیمتاش خوب بود.میخوای آدرس کانالشو بت بدم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

من نزدیک یک پونصد بدون کالسکه ولباسهای اضافه البته با کمد تک نزدیک دومبلیون پانصد  لباس همون اندازه که لازم بود خریدم چون بچه ها سایزشون متغییر هست اسباب بازی هم نگرفتم هنوز وسایل بهداشتیشو نگرفتم فقط هرچه لازم بود خریدم

در حال خریدم 

فعلا سرویس چوب (تخت نوزاد نوجوان و کمد و بوفه )

تخت کنار مادر بزرگ و ست کالسکه شده ۱۲میلیون 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2706