2733
2734
عنوان

به دنبال یه خانوم برای زندگی

2859 بازدید | 161 پست

سلام من یه ‍‍مرد مجردم که ۳۲ سال دارم

دنبال یه خانوم کارمندم مطلقه باشه یا هر چیزی

فقط واقعا با شخصیت باشه و انسانیت داشته باشه

قبلا هم یکبار ازدواج کردم و تموم شده ۱ سال ه.

لطفا دقت کنید که اهل هیچ چیزی نیستم 

کارم هم برنامه نویسی هست و بیشتر \روژه هام خارجی هستند و بیشتر مواقع تو خونه یا مراکز مهم علمی کار میکنم در ضمن در بعضی دانشگاه ها هم تدریس میکنم

دنبال یه خانوم واقعا خوبم برای ازدواج و زندگی و بچه دار شدن اگر بچه دختر کوچیک هم داشته باشه میشه ‍ذیرفت فقط

هوووو همع رو برق میگیرع مارو کبریت سوختع 

خداجوووون

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سایت همسریابی نیست سایت بارداریه 

اشتباه اومدی

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️
2731

شما شرایطت ظاهرا خیلی خوبه چطور کسی رو تا حالا پیدا نکردی؟

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2738

این تاپیک ممنوعه هست ممکنه باعث تعلیقتون بشه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706