2733
2734
عنوان

به دنبال یه خانوم برای زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 2859 بازدید | 161 پست
ازینجا تعلیق شد کاش کلا از زندگیش تعلیق میشد...    

لنتی فدای خشم پنهانت بشم🤣🤣

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عصری هم یه نفر دیگه با کاربری بلوبری دنبال همسر میگشت ببره امریکا معلوم نیس چه خبره تو سایت🤔😐

😄😄😄😄😄با منطق من جور درنمیاد مردی ک میخواد بره آمریکا تو نی نی سایت عصو باشه حتما انقدر مشغله و کارهای مهمتر براش هست ک نیاد عضو نی نی سایت بشه مردی ک میخواد بره امریکا.👍😏👍

تصورم ازش این بود ک دراز کشیده رو زمین با شلوار و پیرهن سفید نخی درحالی ک داره دست پفکیشو میلیسه  و صاحبخونه اش پشت دره و میخواد اجاره های عقب افتاده اشو بگیره این درو باز نمیکنه ک مثلا نیست و داره کامنت میزاره بلکه ی مخ بزنه .

2731
سلام عزیزم با این موارد طوری برخورد نکنین که اقایونی که دارن خاموش میخونن حمله کنن اینجا بگن خانمها ...

موافقم عزیزم اکثرشون مریضهای جنسی هستن ک میان اینجا و جالبه ک ی عده حمایت میکنن و فکر میکنن راست میگه و باهاشون همدل و همراه میشن!!!منظورم شخص خاصی نیست ولی خیلی دیدم تو تاپیکا تا یکی اعتراص میکنه سریع جبهه میگیرن ک سایت عمومیه و چ اشکالی داره و فلان ی بار تو ی تاپیکی تاجایی پیش رفت ک عذر خواهی میکنم تو اون تاپیک سایزشونو خانمها میزاشتن و پسره نر نظر میداد و میگفت اینو میخوام این خوبه و فلان ک خوشبختانه ترکیدن.وقتی یکی دونفر اعتراص کردن متهم ب امل بودن شدن.

ممنونم ک رسیدگی میکنین

لنتی فدای خشم پنهانت بشم🤣🤣

😂😂😂😂

خشم دوستمون کاملا آشکارا بودا😆😆😆

حق داره خب نر مسخره داره مخ میزنه خوش اشتها هم هست طرف مطلقه کارمند باشه بره بیرون ک هم خرجی بده هم این تو خونه راحت باشه البته زحمت بزرگ کردن دختر خانمه رو میکشه😏😏😏😏

😂😂😂😂 خشم دوستمون کاملا آشکارا بودا😆😆😆 حق داره خب نر مسخره داره مخ میزنه خوش اشتها هم هست طر ...

آره همون 😒😒 مردک شل صفت

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2740
عاشقتم😂😂😂

من بیش‌تر 🤣

اینکه این اقا اومدن اینجا دنبال کیس ازدواج، کاراشتباهیه قطعا، اما اون کاربرایی که به سمت این آقا حمله کردن و بددهنی میکنن که چرا گفتی بچه ی دختر، کارشون هزاران بار زشت تر ازاین آقاست، واقعا شماها نمیدونین چرا گفته دختر؟ بخاطر اینه که پسرها معمولا سخت تر باازدواج مادرشون کنار میان و ناپدری رو سخت تر قبول میکنن، فهمیدن این قضیه هوش زیادی نمیخوادا

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊