2703
2553
عنوان

به دنبال یه خانوم برای زندگی

2859 بازدید | 161 پست

سلام من یه ‍‍مرد مجردم که ۳۲ سال دارم

دنبال یه خانوم کارمندم مطلقه باشه یا هر چیزی

فقط واقعا با شخصیت باشه و انسانیت داشته باشه

قبلا هم یکبار ازدواج کردم و تموم شده ۱ سال ه.

لطفا دقت کنید که اهل هیچ چیزی نیستم 

کارم هم برنامه نویسی هست و بیشتر \روژه هام خارجی هستند و بیشتر مواقع تو خونه یا مراکز مهم علمی کار میکنم در ضمن در بعضی دانشگاه ها هم تدریس میکنم

دنبال یه خانوم واقعا خوبم برای ازدواج و زندگی و بچه دار شدن اگر بچه دختر کوچیک هم داشته باشه میشه ‍ذیرفت فقط

هوووو همع رو برق میگیرع مارو کبریت سوختع 

خداجوووون

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سایت همسریابی نیست سایت بارداریه 

اشتباه اومدی

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️
2720

شما شرایطت ظاهرا خیلی خوبه چطور کسی رو تا حالا پیدا نکردی؟

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2714

این تاپیک ممنوعه هست ممکنه باعث تعلیقتون بشه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706