2733
2734
عنوان

به دنبال یه خانوم برای زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 2859 بازدید | 161 پست

چیزی در انبار وجود نداره  لطفا در  شهرتون بگردین دنبال زن

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید میشه بپرسم چرااینجادنبال همسرمیگیردین؟

چون تو فامیل مجرد یا مورد مناسب نداریم زیاد هم اهل بیرون رفتن نیستم. دوست دختر هم داشتم واقعا خسته کننده ان

خودم هم شمال زندگی میکنم تدریس هم انلاین هست .

جوینده یابنده است فرقی نمیکنه اینجا هم خیلی موارد خوبی هستند بلاخره \یداش میکنم

2740
بترکی😂😂😂😂😂😂😂

وا نه ها کاربریه ۴ ممه  😁😁😁😁😁😁😁

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
چون تو فامیل مجرد یا مورد مناسب نداریم زیاد هم اهل بیرون رفتن نیستم. دوست دختر هم داشتم واقعا خسته ک ...

این تاپیک ممکنه باعث تعلیقتون بشه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بله این روزا آقایون دنبال زن کارمندن ک خودشون راحت باشن

وگرنه میگفتی شاغل ن این ک رو کارمند بودنش تاکید کنی

اششششه😒

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

😳😳😳😳😳😳

این همه پروژه خارجی و دانشگاه و اجتماع بودین پیدا نکردین بعد الان میخاین اینجا پیدا کنید؟؟؟‌

امیدوارم موفق وخوشبخت باشید وانسان درستی سر راهتون قرار بگیره ولی اینجا بهتون کمکی نمیشه وبه احتمال زیاد کاربریتون تعلیق میشه

2706