2733
2739
عنوان

شوهرم فیلم ناجور نگامی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 96 پست
فقط اونایی که میگن اشکال نداره و فلان.... لعنتی های روشن فکر..(بی حیا)

آخ خیلی لذت داره ادموحال میاره

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کنترل کن خودتو😒

چشم ببخشین حالم خرابه فدات

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2728
بی حیاااا😐😐بره خیانت کنه خوبه بشینین باهم نگاه کنین کاش دوست باشین باهم تا مچ گیر

من نه مچ میگیرم   نه شوهرم همچین فیلمایی نگاا میکنه..   حالا بگی از کجا معلوم نگا میکنه یا نه    بخاطر شغلش گوشیش ساده اس‌‌‌... ما دیدن بدن لخت زن و مردای دیگه رو بد میدونیم  جدا از مسائل شرعی   کلا توی فرهنگمون اینجور چیزا نیس   مردی که بخواد با دیدن یه زن دیگه تحریک بشه و با تصور اوون  به من نزدیک بشه رو من اصلا نمیخوام

مردی که خود فیلم مستهجن ببیند و عورت زن نامحرم را ببیند، یا بگذارد همسرش عورت مرد نامحرم را ببیند، غ ...

لایک بر تو 

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
مردی که خود فیلم مستهجن ببیند و عورت زن نامحرم را ببیند، یا بگذارد همسرش عورت مرد نامحرم را ببیند، غ ...

نههه اخه خیلیا ادای روشنفکری میگیرن و میگن ما باهم نگا میکنیم  اینا نه حیا دارن  نه غیرت

2740
نههه اخه خیلیا ادای روشنفکری میگیرن و میگن ما باهم نگا میکنیم  اینا نه حیا دارن  نه غیرت

این بیشتر به ضرر خانم‌هاست تا آقایان، زیرا انحراف مردها با این فیلم‌ها بیشتر است و بعد از مدتی ناخودآگاه هم که شده همسرش را با زنانی که در فیلم‌ها دیده مقایسه می‌کند و شاید تنوع‌طلب شود و بخواهد بعضی رفتارهای نامتعارف را با همسرش انجام دهد (که در جامعه‌ی ما زیاد شده و گروهی از روی نادانی آن را از تمکین می‌دانند درحالیکه تمکین شرعا به رفتارهای نامتعارف یا حتی خلاف شرع تعلق نمی‌گیرد) یا اینکه زنان دیگری را امتحان کند...

من نه مچ میگیرم   نه شوهرم همچین فیلمایی نگاا میکنه..   حالا بگی از کجا معلوم نگا میکنه یا ...

ایشالا که همین جوره وشماها خیلی بافرهنگین ولی ادما تو زندگیشون یه چیزی دارن به اسم حریم خصوصی وتف تو ازدواجی که بخاد اون حریم وازت بگیره در ضمن وقتی با شوهرت دوست باشی هردو نفر به سلایق هم احترام میزارین ودنبال راه درست نشون دادن بهش نمیرین در صمن مردا احتیاج به فیلم دیدن ندارن تو ذهنشون هرچیزی رو به بهترین شکل میتونن تصویر سازی کنن   

واسه هممون ارزو واسه رسیدن هست فقط یکم صبر میخاد امید
ایشالا که همین جوره وشماها خیلی بافرهنگین ولی ادما تو زندگیشون یه چیزی دارن به اسم حریم خصوصی وتف تو ...

شما برو نگاه کن کسی جلوتو نگرفته   ولی حتی از نظر روانشناسی شخص سالم فیلم نگا نمیکنه..

چشم ببخشین حالم خرابه فدات

آروم باش

چخبرته؟

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺
2706