2733
2734
عنوان

شوهرم فیلم ناجور نگامی کنه

1333 بازدید | 96 پست

دوستا یه چن وقت بود توی سابقه های آخر گوشی شوهرم فهمیدم که فیلم ناجور نگا میکنه بحثمون افتاد این باعث شد من روش حساس شم و گوشیشو چک کنم میدونم بار اولش نبوده ولی ایندفه قسم به خاک ابجیش رو خورده که نگانکنه ومیگه توبه کردم و به من میگه تو فضول شدی واس همین رمز گوشیشو عوض کرده که من نداشته باشم بعدم من از دهنم در رف گفتم خواب باشی گوشی رو میزارم رو اثر انگشتت بازش میکنم که اونم اثر انگشتشو پاک کرد حالا دلم آروم نیس همش فک میکنم میره نگا میکنه میگه تا وقتی فضول باشی رمزشو بهت نمیگم اعتمادم از بین رفته نسبت بهش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اکثرا مردها همینن

با دعوا و بحث بدترم میشن

ایکتش تلفنی مشاوره میگرفتی و به روش نمیاوردی فعلا

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !

شوهرمن 50سالشه نگاه میکنه شماازشوهرجوانت چه انتظاری داری بذارببینه خیانت که نمیکنه

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738

خب بنظرم همچین زیاد مسله ی خیلی بزرگی هم نبوده که انقدر خودتو اذییت کردی بخاطرش.البته این نظر منه 

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ماباهم نگاه میکنیم شبایادمیگیریم وعملی میکنیم خیلیم لذت میبریم این مشکلی نیست خودم تنهایی هم میبینم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706