2737
2739
عنوان

شوهرم فیلم ناجور نگامی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 96 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط اونایی که میگن اشکال نداره و فلان.... لعنتی های روشن فکر..(بی حیا)

خدایی بخاطر روشن فکری نیست.شوهر منم نگاه میکنه ولی مطمنم هرگز بهم خیانت نکرده.حالا نگاه کنه مگه چی میشه؟

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2742

من خودم معتاداون فیلمام

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
فقط اونایی که میگن اشکال نداره و فلان.... لعنتی های روشن فکر..(بی حیا)

بی حیاااا😐😐بره خیانت کنه خوبه بشینین باهم نگاه کنین کاش دوست باشین باهم تا مچ گیر

واسه هممون ارزو واسه رسیدن هست فقط یکم صبر میخاد امید
2738

من اصلا دوس ندارم گوشی شوهرمو چک کنم و خیلیم بدم  میاد اونم بخواد این کارو بکنه کلا یه جور بی احترامی میدونم اصلا چرا گوششو چک میکنی که همچین چیزی ببینی هر کسی یه حریم خصوصی داره که باید بهش احترام گذاشت 

وقتي نگاه ميكنه بعدش مياد سمت شما؟

اوووف نگودهنم اب افتاد😁😁

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

چه عجب تو اين تاپيك همه نظر منو دارن

گناهه نگاه كردنش درسته و خوبم نيست

ولي خود من برام مهم نبست درحدي ك برم دعوا كنم!

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
خدایی بخاطر روشن فکری نیست.شوهر منم نگاه میکنه ولی مطمنم هرگز بهم خیانت نکرده.حالا نگاه کنه مگه چی م ...

ب نظر من خیلی مسله مهمی هستش

آخه چرا باید به بدن زن و مر های دیگه نگاه کنه و از دیدنش لذت ببره خیلی چیز چندشی هست

من شوهرم خیلی از این چیزا بدش میاد و یک. بار هم ندیده

فیلم هم مث اینه یکی جلوش دقیقا اون عمل رو انجام بده پس خیلی چیز بدیه

خیلی خیلی 

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
همش فک میکنم منو با بازیگرای تو فیلما مقایسه میکنه تو رابطه با اون که تو رابطه چیزی کم نذاشتم

توهم یادبگیربه خودت برس حسابی لذت ببره 

ب نظر من خیلی مسله مهمی هستش آخه چرا باید به بدن زن و مر های دیگه نگاه کنه و از دیدنش لذت ببره خیلی ...

خب این نظر شماس.از نظر شوهر من اینطور نیست 

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706