2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان جو بازار منفی عرضه اولیه ها هم منفی میشن اگه به پولش نیاز داری ۵۰ درصد سود داد بفروش

عزیزم شما میتونی‌کمکم‌کنی؟ من جمعه احراز هویت الکترونیکی کردم ولی کد بورس برام‌نیومده میدونین چرا؟

2740
ینی چی خب حتما ضرر داده قرمز بوده خو😄 مونده ب دید شما اگر نیاز داشتین بفروشین اگر ن ۸ ماه تا یه سا ...

منظورم اینه توی سود بود بعد بسته شد وقتی باز شد قرمز بود همیشه همینجوری هست یا این نشون ميده که وقت فروشش هست؟

چی تو این بازار درسته که این درست باشه عرضه اولیه ها حداقل ۱۰۰ درصد میدادن 

تملت من ۴۰۰ درصد تو سود بودم از زمان عرضه تا همین قبل اصلاح شستا همینطور ولی این بازار دیگه عرضه اولیه هم نمی‌شناسه 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
عزیزم شما میتونی‌کمکم‌کنی؟ من جمعه احراز هویت الکترونیکی کردم ولی کد بورس برام‌نیومده میدونین چرا؟

اگه احراز هویتت با موفقیت انجام شده باشه برات میاد اول باید پیام تایید احراز هویت برات بیاد بعدش کد بورسی باید هنوز دیر نشده

برای منم نیومد من رفتم همان پیشخوان که ثبت نام کردم عکس گرفت داد گفت برای بعضی ها پیام نمیاد

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

منم فروختم زیاد نبود که گفتم همونم نپره

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

منم دیدم امروز منفی شد فروختم اخه ابادا و بگیلان رو نفروختم هم سودش خیلی کم شد هم لامصب دیگه فروش نمیره چشم ترسید اینم مث اونا بادکنه رو دستم با اولین قرمز ردش کردم لامصب تا زدم واسه فروش رو هوا بردن یه لحظه دودل شدم ولی گفتم به جهنم منکه دیدم کوتاه مدته

محتاجم به دعا
2706