2737
2734
عنوان

کرونای گوارشی

56 بازدید | 6 پست

سلام دوستان شبتون بخیر 

من اول فروردین وبروس کرونای گوارشی و گرفتم خیلی بد بود بدترین ویروس بود  

بعد از سه هفته بهتر شدم الان باز دو سه روزه  معده درد سوزش معده احساس سرما تو قلنج و دلپیچه دارم انواع قرصا و امتحان کردم یه ماهه میوه فقط سیب و موز می خورم سردیم نمی خورم  

دیگه خسته شدم می خوام برم اندوسکوپی بدم نگرانم 

هنوز بینیم کیپه🥹😢

نگرانم 

عزیزم ما هم اول فروردین کرونا گرفتیم ، ولی دخترم گوارشی گرفت و الان شدیداً معده درد داره، هر کاری کردیم خوب نشد فقط جوشونده بارهنگ و غرق نعناع و گلاب معجزه کرد و گوش شیطون کر سه روزه خیلی خوب شده، توصیه میکنم قبل آندوسکوپی این. ترکیب رو امتحان کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ما هم اول فروردین کرونا گرفتیم ، ولی دخترم گوارشی گرفت و الان شدیداً معده درد داره، هر کاری کر ...

ممنونم عزبزم چشم امتحان می کنم خدا خیرتون بده 

واقعا خسته شدم دیگه من قبل این ویروس معده درد نداشتم 

2742
من توی عید چندروز دلپیچه و اسهال وحالت تهوع وکم اشتهایی شدید داشتم. باسرم ودارو یک هفته ای خوب شو

منم دکتر رفتم عزبزم اما شدتش زیاد بود سه بار سرم زدم حس می کنم معدم آسیب دیده

ممنونم عزبزم چشم امتحان می کنم خدا خیرتون بده  واقعا خسته شدم دیگه من قبل این ویروس معده درد ن ...

دختر منم همینطوره، ۹ سالشه و در حدی درد داره که میگه سر کلاس نمیتونم بشینم، مدام باد گلو داره، حالت تهوع داره، چند سال پیش هم بعد کرونا همینطوری شد، من واقعا درمونده شده بودم ولی واقعا این ترکیب معجزه کرد، مزه خیلی خوبی هم داره، ناشتا بخوری بهتره، انشاالله بهتر بشید

دختر منم همینطوره، ۹ سالشه و در حدی درد داره که میگه سر کلاس نمیتونم بشینم، مدام باد گلو داره، حالت ...

عزبزم سنشم کمه بچه گناه داره 

منم همینم دقیقا انگار غذا خوب هضم نمیشه منم دانشگاه از معده درد نمی تونستم بشینم سر کلاس