2733
2734
عنوان

عمل فمتولیزیک/ لیزیک چشم/اصلاح چشم

120 بازدید | 21 پست

بچه ها امروز سومین روزیه که چشمام رو فمتو لیزیک کردم همه چی عالیه منتهی چشم سمت چپم یک مقدار تار میبینه انگار یه چیزی پایین چشمم هست

بنظرتون طبیعیه؟

چقدر طول میکشه 

دیدم کامل شه؟

بعضی وقتا هم درد دارم 

اره بابا تازه اولشه

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

من prk کردم حالا فمتو فکر میکنم نقاهتش کمتره ولی من خودم تا یک هفته ده روز تار میدیدم. و فکر کنم طبیعی باشه. درد نداشتم ولی من. 

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما عمل کردی؟ من خیلی نگرانم چون یکی از اقواممون چند ماه قبل عمل کرد فرداش خوب شد کامل دید داشت م ...

لیزیک کردم

یه هفته اول که خیلی تاره درد هم داره

بعد یه مدت خوب میشه

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
من prk کردم حالا فمتو فکر میکنم نقاهتش کمتره ولی من خودم تا یک هفته ده روز تار میدیدم. و فکر کنم طبی ...

منم دردم دائمی نیست 

میگیره ول میکنه

ولی چون میگن فمتو فقط یکی دو روز نقاهت داره برای همین نگرانم

چون یکی از اقواممون هم همین عمل کرد و فرداش خوب شد ولی من همچنان درگیر تاری دیدم و دردی که میاد و میره

از دکترت بپرس من فمتو کردم خیلی خوبه و عمل راحتی 

شما فمتو کردی هیچ درد و ناراحتی ای نداشتی؟

چقدر طول کشید دیدتون کامل بشه؟

من خیلی نگرانم🥲یکی از اقواممون هم فمتو کرد فرداش خوب شد من ولی بعضی وقتا درد دارم و چشم چپم تاره 

تاریشم زیاد نیستا 

ولی خب کلافه کنندس