2733
2739
عنوان

با دوست پسرم بمونم يا ولش كنم ؟ 🖐🏻ي نفرم منطقي جوابمو بده بسه

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 84 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا مثل بقيه دوس دختر دوس پسرا شاد نيستيم

اگر فکر میکنی و اینو توش میبینی که قراره سر پا شه و پسر خوبیه باهاش بمون ولی اگه قصد نداره خودشو جمع و جور کنه ولش کن برو پی زندگیت 

من با نخستین نگاه تو آغاز شدم ❤️
2731
استوريايي ك ميذاره يا با بغض حرف ميزنه در مورد باباش صداش ميلرزه  خيلي چيزا

خب عزیزم ایشون الان تو حالت روحی مناسبی نیست اصلا پس چطور خواسته با کسی تو رابطه باشه من نمیفهمم؟ میشه بگین چطور آشنا شدین؟ کی درخواست رابطه داد؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2740
گناه دازه :(

نه گناه نداره ، تو گناه داری

احساس و وقت تو اونقدر با ارزش هست که پای یه ادم سالم و با ارزش ، بگذره 

من اصلا بدم اومد وسط کافه یهو زد زیر گریه 

من جاش نیستم و میگن آدم نباید کسی و منع کنه ولی اینکه اینقدر حالش بده چرا وقت تو رو گرفته ، بره پیش مشاور حالشو خوب کنه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
استوريايي ك ميذاره يا با بغض حرف ميزنه در مورد باباش صداش ميلرزه  خيلي چيزا

شاید هم از اون آدماس که دنبال ترحمه 

کات کن

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

باید واقع بین باشی،موندن یا نموندنت تصمیمش با خودته،اما باید واقع بین بود،شما روانشناس نیستی،اگر بودی هم درمان ایشون به دست شما ممکن نبود،چون روانشناس آشنایان خودش رو درمان نمیکنه،اگر میخوای بمونی هم یادت باشه به عنوان یک دوست کنارشی نه به عنوان یک روانشناس،بار عاطفی این رابطه نباید فقط روی دوش شما باشه و حالات ایشون تاثیر منفی روی روح و روان شما بذاره یا انرژی زیادی بخواد از شما بگیره اونم بدون هیچ نتیجه ای،با این عنوان که من میمونم و کمکش میکنم و خوب میشه و من میشم فرشته ی نجاتش و این فکرای فانتزی نمیشه موند(البته اگر به جای دوستتون این آقا همسرتون بود ماجرا به خاطر تعهد دو طرفه ای که بین شما بود فرق میکرد)،اگر بهش علاقه داری ازش بخواه که با یک روانشناس صحبت کنه تا بتونه پروسه ی سوگ رو بدون مشکل پشت سر بگذاره

و یه چیز دیگه این که ببین نگاه به حال خودت بکن تو الان به شادی و خوش گذرونی نیاز داری؟ نمیتونی تحمل کنی با یه آدم افسرده خب بیخیال شو. اما اگه باهاش میمونی شاید اونم اوکی میکردی. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2706