2733
2739
عنوان

با دوست پسرم بمونم يا ولش كنم ؟ 🖐🏻ي نفرم منطقي جوابمو بده بسه

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گناه نداره ، تو گناه داری احساس و وقت تو اونقدر با ارزش هست که پای یه ادم سالم و با ارزش ، بگذ ...

حس سركار رفتن نداره الان حتي با اينكه رزومه ش عاليه 

چ برسه ب مشاور

باید واقع بین باشی،موندن یا نموندنت تصمیمش با خودته،اما باید واقع بین بود،شما روانشناس نیستی،اگر بود ...

ممنون بابت تايپ و تايم طولاني ك برام گذاشتيد❤️❤️❤️❤️

2728
قيافه 😅 ريا نباشه

ملاکا جالب نیست اما اگه میدونی پسر شاد دوست داری تجدید نظر کن. یا اگه بقیه اخلاقاش خوبه صبر کن براش. بهت ابراز علاقه هم کرده؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
ملاکا جالب نیست اما اگه میدونی پسر شاد دوست داری تجدید نظر کن. یا اگه بقیه اخلاقاش خوبه صبر کن براش. ...

خب چيزاي خوبم زياد داره

مثلا تو همين ١ هفته چند بار از اون سر شهر كلي تايم گذاشت اومد دنبالم تا منو برسونه در حالي ك مي تونستم با تاكسي برم ٣٠ دقيقه اي ...

يا با اينكه تولدم قبل اشنايي مون بود اما برام كادو گرفت

خب چيزاي خوبم زياد داره مثلا تو همين ١ هفته چند بار از اون سر شهر كلي تايم گذاشت اومد دنبالم تا منو ...

خب پس سعی کن حالشو خوب کنی کمکش کن حتما تو خاطرش میمونه. نگفتی بهت ابراز علاقه هم کرده؟ یا ازت تشکر کرده؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2738
خب پس سعی کن حالشو خوب کنی کمکش کن حتما تو خاطرش میمونه. نگفتی بهت ابراز علاقه هم کرده؟ یا ازت تشکر ...

تشكر ك اره

ولي ابراز علاقه ن من كردم ن اون 😂١هفته زوده بنظرم براي اين كارا

دخترا حالا همیشه شادی و راحتی میخوان. 

اخه زندگی همیشه یک جور نیست

بالا پایینی داره 

شرایط فعلی جامعه 

زندگی واسه همه سخت شده

معتقد هستم با عشق میشه با این سختی ها کنار امد

ادمی خواهان زندگی شاد و راحته اما زندگی نشون داده همیشه یک رنگ نیست 

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا