2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای مرسی مهربون😍😍 معراج ب نیت حاجتت فردا صبح برات میخونم  انشاا... زودتر ازچیزی ک فکرشو بکن ...

😢😢😢😢

ممنونم ازت نمیدونم چی بگم عزیزدلم الهی خدا به بهترین شکل ارزوهات رو براورده کنه و ثواب کار خیرت برگرده به خودت مررررسی یه دنیا 😍😍😍💖💖💖💖💖💖💖💖

الهی به امید خودت
واییییییی چه حس خوبی بهم دادی ممنونم خیلی دلم وشاد کردی خداان شاء الله همه اونایی که به امیدی می یا ...

فدات بشم 

الهی آمیییین 🙏😍😍😍⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

الهی به امید خودت
2728
سلام عزیزدلم  ولی از زمانی که اومدی حضورت خیلی پررنگ بود 😍⚘  بازم تاپیک صلوات میزارم&nb ...

قبول باشه فداتشم 

التماس دعا 

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید
2740
۵ تا ایت الکرسی و ۵ تا صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏⚘⚘   @yashginn     @د ...

واااای خیلی خیلی ممنون..یک یس و 100 تا صلوات به نیت حاجت رواییتون میخونم..ان شاءالله اگه جمعه رفتم حرم یک دونه امین الله هم براتون میخونم😍😍😍

۵ تا ایت الکرسی و ۵ تا صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏🙏⚘⚘⚘   @پریان74     ...

ممنونم استارتر عزیز 😍🌹⁦♥️⁩🙏

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2706