2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای مرسی مهربون😍😍 معراج ب نیت حاجتت فردا صبح برات میخونم  انشاا... زودتر ازچیزی ک فکرشو بکن ...

😢😢😢😢

ممنونم ازت نمیدونم چی بگم عزیزدلم الهی خدا به بهترین شکل ارزوهات رو براورده کنه و ثواب کار خیرت برگرده به خودت مررررسی یه دنیا 😍😍😍💖💖💖💖💖💖💖💖

الهی به امید خودت
واییییییی چه حس خوبی بهم دادی ممنونم خیلی دلم وشاد کردی خداان شاء الله همه اونایی که به امیدی می یا ...

فدات بشم 

الهی آمیییین 🙏😍😍😍⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

الهی به امید خودت
2731
سلام عزیزدلم  ولی از زمانی که اومدی حضورت خیلی پررنگ بود 😍⚘  بازم تاپیک صلوات میزارم&nb ...

قبول باشه فداتشم 

التماس دعا 

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید
2740
۵ تا ایت الکرسی و ۵ تا صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏⚘⚘   @yashginn     @د ...

واااای خیلی خیلی ممنون..یک یس و 100 تا صلوات به نیت حاجت رواییتون میخونم..ان شاءالله اگه جمعه رفتم حرم یک دونه امین الله هم براتون میخونم😍😍😍

۵ تا ایت الکرسی و ۵ تا صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏🙏⚘⚘⚘   @پریان74     ...

ممنونم استارتر عزیز 😍🌹⁦♥️⁩🙏

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2706